Resident Evil 6 HD

 
 
€15
Značka Capcom
Kategória Akčné
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
resident evil 6 ps4 Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €15
   
 

Kombinujúc akciu a horor prináša hra Resident Evil 6 epický a dramatický hororový zážitok. K obľúbeným postavám ako sú Leon S. Kennedy, Chris Redfield, alebo Ada Wong sa pripájajú nové postavy, vrátane Jakea Mullera, aby čelili novej hrôze, vysoko virulentnému C-víru, pričom príbeh sa odohráva medzi Severnou Amerikou, vojnou zničenou východoeurópskou krajinou Edoniou a čínskym mestom Lanshiang.
Hra začína štyrmi rôznymi, ale vzájomne prepletenými dejovými líniami, z ktorých každá má svoju vlastnú dvojicu protagonistov, za ktorých môžete hrať v režimoch singleplayer, alebo kooperatívny multiplayer a to offline i online a Resident Evil 6 vďaka tomu nielenže prináša rôzne pohľady a herné štýly, ale so zavedením inovatívnej hernej mechaniky Crossover môžete so spoluhráčom spolupracovať a zdieľať s ním hrôzu. V kľúčových momentoch sa do hry môžu zapojiť až štyria hráči online a spoločne riešiť konkrétne situácie, vďaka čomu sa ešte prehlbuje herný zážitok.

Ada Wong, femme fatale série Resident Evil, sa vrhá do napínavej kampane plnej intríg a infiltrácie, ktorá ponúka unikátne misie, hrateľnosť a zbrane. Ada je k dispozícii od začiatku hry, ale tajomstvá ostatných kampaní súvisia s jej kampaňou a preto je najlepšie nechať si ju na koniec.


Hrôza už nie je obmedzená na určité miesto, C-vírus sa rozšíril po celom svete a akcia sa odohráva v Severnej Amerike, východnej Európe a Číne.
Hrajte ako Leon S. Kennedy či Helena Harper a vyšetrite a odhaľte dôkaz, ktorý Vás povedie k pravde.
Spočiatku vyslaný do Lanshiangu vysporiadať sa s bezprecedentným bioteroristickým útokom si Chris Redfield a jeho kolega z BSAA Piers Nivans čoskoro uvedomia, že toto je viac než izolovaný incident a musia bojovať na všetkých frontoch, aby porazili túto globálnu hrozbu.
Jake Muller je hľadaný muž a spolu so Sherry Birkin musia uniknúť z pazúrov tých, ktorí si uvedomujú, aké dôležité je jeho špeciálny pôvod.
Ada Wong musí použiť všetky svoje schopnosti, aby dokázala infiltrovať miesta pri zhromažďovaní potrebných informácií.
Na významných bodoch, kedy príbeh spája dvojice postáv dohromady, umožňuje úplne nová herná mechanika Crossover zapojiť sa do hry až štvorici hráčov online a zažiť hrôzy spolu.
Resident Evil 6 prináša singleplayerovú i kooperatívnu multiplayerovú hrateľnosť offline i online.
Postavte sa výsledkom C-víru vo všetkých jeho rozmanitých a smrtiacich formách.
Zombie sa vracajú v sérii Resident Evil, ale teraz dokážu behať, skákať a dokonca aj používať zbrane.
Stvorenia známe ako J'avo dokážu mutovať poškodené časti tela do mnohých rôznych foriem, čo znamená, že musíte prehodnotiť svoju stratégiu a prispôsobovať sa tejto nepredvídateľnosti.
Výsledkom C-víru je i kukla, vďaka ktorej sa môže proces mutácie rozvíjať ešte ďalej a ktorá plodí celý rad strašných tvorov.
Zažite akciu z druhej strany v úplne novom online režime Agent Hunt v sérii. Ako lovec sa pripojte k nepriateľom, aby ste sa stali jedným zo zombie, J'avo alebo inou C-vírovou mutáciou a infiltrujte inú aktívnu hru, aby ste eliminovali ľudské postavy. Hrať úrovne Agent Hunt môžete až po absolvovaní kampane.
Použite body schopnosti na vylešenie svojej postavy v rýchlejšej výmene zasobníkov, zvýšenej palebnej sile, alebo zvýšenom zdraví so systémom Character Skill.
Resident Evil 6 obsahuje herné úseky, v ktorých sa predstavujú motorky, autá a snežné skútre.
Opäť sa môžete tešiť na veľmi obľúbený režim Mercenaries.
Resident Evil 6 prináša vylepšený systém ovládania, ktorý Vám umožňuje strieľať pri pohybe, šmýkať sa, urobiť kotúľ v akomkoľvek smere a kryť sa spolu s pridaním silnejšieho útoku nablízko.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: