Beyond: Two Souls

Neohodnotené
 
 
€14
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €14
   
 

 Beyond: Two Souls

Od tvorcov cenami ovenčeného hitu Heavy Rain prichádza unikátny, interaktívny psychologický thriller. Vďaka zbrusu novému hernému enginu a presvedčivému, originálnemu príbehu Beyond: Two Souls predstavuje novú generáciu interaktívneho dramatického hrania.

Ponorte sa do života Jodie Holmes, mladej ženy, ktorá má nadprirodzené schopnosti vďaka jej psychickému prepojeniu s neviditeľnou entitou. Zažite najvýraznejšie okamihy života Jodie, a ovplyvnite jej osud prostredníctvom akcií a rozhodnutí, ktoré majú na dej hry osudný vplyv.

Hra, ktorá obsahuje psychologické, duchovné a thriller elementy, sa sústredí na otázky, čo sa stane po smrti. Hra poskytuje hráčovi možnosť prežiť 15 rokov (od 8 po 23) Jodie na jej cestách, kde sa snaží zistiť skutočné posolstvo entity s názvom Aiden, ktorá stojí po jej boku počas celého jej života.

BEYOND: Two Souls má exkluzívne Hollywoodské obsadenie - v roli hlavnej hrdinky Jodie Holmes-ovej stojí Ellen Page, medzi ďalšími sa objavia osobnosti ako Willem Dafoe či Kadeem Hardison.

Zažite úplne novú prelomovú technológiu od Quantic Dream, ktorá vytvára jednu z najlepšie vyzerajúcich hier, ktoré boli kedy videné na PS3.

Ponorte sa do pútavého a nepredpovedateľného príbehu, obsadeného Hollywoodskou hviezdou Ellen Page v hlavnej úlohe.

 

Prevezmite kontrolu nad Jodie, rovnako ako aj nad mysterióznou entitou v okázalých akčných a dobrodružných scénach.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: