Star Trek: The Game

 
 
€10
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €10
   
 

 Star Trek: The Game

Cenami ovenčené obsadenie Star Trek Vám po prvýkrát umožuje prevziať úlohu Kirka a Spocka v úplne originálnom kooperatívnom zážitku hodnom fanúšikov. Hra sa odohráva v novom prostredí podľa filmu Star Trek od režiséra a producenta J.J. Abramsa a vtiahne Vás do deja bohatým príbehom a akčnými bojmi.

Hra Star Trek, za ktorou stoja tvorcovia takých hitov ako Bioshock 2, Dark Sector, alebo The Darkness 2, ponúka originálny príbeh od víťazky ceny BAFTA a scenáristky série God of War, Marianne Krawczyk v spolupráci so spisovateľmi/producentmi nového Star Trek filmu, Bobom Orcim, Alexom Kurtzmanom a Damonom Lindelofom.

Herecké obsadenie filmu Star Trek z roku 2009 prispelo svojimi hlasy do hry, vrátane Chrisa Pinea ako Kirk a Zacharyho Quinta ako Spock.

Dej hry sa odohrávaja po udalostiach z filmu Star Trek z roku 2009 a umožuje Vám pokračovať v ceste vesmírom s úplne originálnym príbehom.

Odhaľte nové lokality na Enterprise a iných lodiach, preskúmajte nikdy predtým nevidené sektory v celej galaxii, vrátane exotických planét, zradných džunglí, vzdialených vesmírnych staníc a ďalších.

Hra Star Trek, postavená od základu ako kooperatívny zážitok, spája dva diametrálne odlišné herné štýly a jedinečné schopnosti postáv v jednej hre. Výsledkom je najlepšie pochopiteľný a najrozmanitejší kooperatívny zážitok na súčasnej generácii konzol.

Zahrajte si po prvýkrát za dve z najznámejších sci-fi postáv ako Vám to dovolí len nová hra Star Trek. Keď je v stávke osud galaxie, musíte sa spoliehať sami na seba a vytvoriť dokonalý tím.

Gornovia, odhodlaní dobyť galaxiu, sa vracajú ako prepracovaná verzia klasických Trek zloduchov, infikujúc svojich nepriateľov jedom, ktorý môže otráviť, vyvolať halucinácie a dokonca aj zabiť. Líšiaci sa veľkosťou a schopnosťami, rozsievajú Gornovia chaos a deštrukciu, pričom ničia celé populácie a plienia prírodné zdroje ich planét.

Autentické prostredie a neustále sa meniaca hrateľnosť podčiarkujú dobrodružstvo v novej hre Star Trek. Unášajte nepriateľské bojové lode, skáčte v nulovej gravitácii na pohybujúce sa kozmické lode a plávajte cez podzemné vodné toky.

 

Star Trek využíva širokú škálu zbraní a výzbroje, čím Vám dáva úplnú kontrolu nad obrovským arzenálom technológie 23. storočia, vrátane unikátnych zbraní pre Kirka a Spocka. V kombinácii so špeciálnymi zručnosťami Vašej postavy môže každé stretnutie, každá situácia dopadnúť rôzne, v závislosti na tom, kto, čo a ako hrá.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.