The Last of Us

 
 
€5
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €5
   
 

 The Last of Us

 

Pandémia radikálne zmenila civilizáciu ako ju poznáme. Dvadsať rokov po prepuknutí pandémie infikovaní ľudia pobehujú po zdecimovanom svete ako zver, zatiaľ čo preživší zabíjajú jeden druhého pre jedlo, zbrane alebo čokoľvek čo sa im zapáči. Preživší Joel je najatý aby prepašoval 14 ročné dievča Ellie preč z opevnenej karanténnej zóny, avšak čo začalo ako jednoduchý džob sa zmení na zložité dobrodružstvo naprieč Spojeným štátom.

čo to stojí, aby ste prežili v brutálnom ale prekrásnom svete The Last of Us? Na túto otázku nájdete odpoveď v epickom príbehu Joela a Ellie na ich ceste naprieč U.S.A, odhaľujúci hÄşbku ľudskosti a limity ľudskej odhodlanosti.

Populácia je zdecimovaná. Vláda Spojených Štátov Amerických skolabovala už dávno. Dvadsať rokov po prepuknutí pandémie, opustené mestá sa premenili na džungle plnej zelene.

Joel, nemilosrdný preživší s takmer žiadnymi morálnymi zásadami žije v jednej z posledných zostávajúcich karanténnych zón. Tieto zabarikádované pevnosti sú pod kontrolou zostávajúcich vojenských síl. Navzdory striktným právam, Joel operuje na čiernom trhu, kde pašuje kontraband za výnosné ceny.

Priateľ na sklonku života poprosí Joela aby sa postaral o Ellis, 14 ročné dievča s gurážou aká sa len tak nevidí. čo začalo ako jednoduchý džob dostať Ellie do odlišnej karanténnej zóny sa znení sa zložitú cestu naprieč U.S.A, ktorá navždy zmení životy Joela A Ellie.

Špecifikácie hry:

Hrajte ako Joel, nemilosrdný preživší v post-pandemickom svete so skúsenosťami lovca. Dokopy sa dá so statočnou Ellie, s ktorou bude musieť spolupracovať, aby dokázali prežiť.

Joel a Ellie sú v srdci tohto epického príbehu, ktorý nás zavedie naprieč Amerikou. Celé filmové spracovanie má na starosti štúdio Naughty Dog.

Preskúmajte Ameriku, ktorej pánom je teraz príroda. Posledné zvyšky civilizácie nájdete v krásne spracovanom prostredí s ohromujúcou grafikou.

The Balance of Power systém AI neustále prispôsobuje celé nepriateľské správanie, každé stretnutie s nepriateľmi bude iné. Nepriatelia menia svoje správanie na základe vašich činov alebo zbraní, ktoré vidia ako Joel nosí.

Prežitie znamená viac ako neustály boj, budete musieť hľadať životne dôležité zdroje, vyrábať si zbrane z toho čo nájdete a bojovať s ostatnými preživšími o akékoľvek zásoby.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: