Assassins Creed 3

Neohodnotené
 
 
€17
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ) €17
   
 

 Assassins Creed 3 

 

18. storočie, Severná Amerika. Po viac ako 20 rokoch rozporov je 13 amerických kolónií a Britská koruna na pokraji totálnej vojny. Bojové línie sú dané. Krviprelievanie je neodvratné. Zo žeravého popola svojej horiacej dediny povstane nový vrah. čiastočne indiánskeho (Mohawk) a čiastočne britského pôvodu sa zapája do boja za slobodu a spravodlivosť v plamenoch revolúcie.

Dej hry Assassin’s Creed 3 sa odohráva na pozadí vojny za nezávislosť na konci 18.storočia. V hre sa predstavuje nový hrdina Connor, ktorý je z polovice brit a z druhej mohawk. Ten sa po útoku kolonistov stáva hlasom volajúcim po spravodlivosti v odvekej vojne asasínov a templárov.

Nový herný engine prináša prielom v kvalite grafiky i umelej inteligencie, čo poznať na kvalite modelov postáv i na vernom zobrazení krás surovej americkej prírody v období osídľovania Severnej Ameriky. Arzenál zbraní sa dočkal oživenia v podobe dobovej výzbroje. Nepriateľov v Assassin’s Creed 3 môžete likvidovať lukom, pištoľami, či tomahawkom a samozrejme nechýba ani čepeľ Rádu asasínov.

Eliminujte svojich nepriateľov pomocou rozšíreného arzenálu zbraní, vrátane lukov, pištolí, tomahawku a dýky Rádu vrahov.

Preskúmajte husto obývané mestá nachádzajúce sa v obrovskej divočine neďaleko nebezpečnej hranice, prekypujúcej životom.

úplne nový herný engine prináša brutalitu a krásu národa zachyteného v epickej vojne za nezávislosť.

špeciálna edícia obsahuje naviac:

špeciálne balenie1 in-game Single Player misiu: A Dangerous Secret: bojujte proti tajemstvu ktoré môže ohroziť základy revolúcie. V prípade úspechu budete odmenení exkluzívnou zbranou: Flintlock Musket.

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: