Carrier Command Gaea Mission

Neohodnotené
 
 
€9
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €9
   
 

 Carrier Command Gaea Mission

Za kormidlom futuristickej lietadlovej lode preskúmaj oceány a súostrovia otvoreného sveta na vzdialenej planéte. Plánuj taktické útoky, vydávajte príkazy alebo ovládaj svoje jednotky priamo v boji. Využi akčné a strategické zručnosti a prekonaj nebezpečného protivníka v rámci dvoch samostatných kampaní.

špecifikácie hry:

Príbehová kampan: Nechaj sa uniesť strhujúcim rozprávaním, vzdoruj nepriazni osudu, a z outsidera sa vypracujte až na skúseného kapitána lietadlovej lode.

Strategická kampan: Vychutnaj si herný model založený na originálnej klasickej hre. Nastav si vlastnú obtiažnosť, rovnováhu síl a vyzvi nepriateľskú loď k strhujúcemu strategickému duelu.

Plavba za víťazstvom: Pripáľte morom a postupne ovládni 33 unikátnych ostrovov ležiacich v 6 rozličných klimatických zónach. Vybuduj strategickú sieť ostrovných základní, znič lietadlovú loď svojho protivníka a dosiahne tak konečného víťazstva!

Velenia na bojisku: Bojuj z pohodlia veliteľského kresla za pomoci pokročilej technológie na palube svojej lodi. Rozbehni výrobu zbraní, vozidiel a ich vylepšenia. Upravujte výbavu jednotiek podľa okamžitých potrieb. Využívaj taktický postup k ovládnutiu bojisko.

 

Priamy boj: Ktorúkoľvek jednotku môžeš začať ovládať priamo a vrhnúť sa tak okamžite doprostred zúriacej bitky. Ovládanie bojujúcich vozidiel môžeš pohodlne striedať s pohľadom na strategickú mapu vďaka oknu s obrazom v obraze

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: