Dead Rising

 
 
€5
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €5
   
 

Dead Rising

Hra pre Xbox 360 Dead Rising. Nákupne centrum preplnené zombismi Survival horor od spoločnosti Capcom, jeho hlavým hrdinom je novinár Frank West, ktorý neustále sliedi po nejakej senzácií, až sa mu to raz nevyplatí. Frank sa vydáva za potenciálnym sólo kaprom do malého, tichého mestečka len preto aby zistil, že sa tu akosi premnožili zombíci. Frank sa snaží uniknúť a ukryje sa do veľkého nákupného centra. Miesto bezpečia sa však dostane do epicentra záplavy zombies a nezostane mu nič iného ako bojovať s využitím celej rady zbraní i predmetov statočne čeliť neustávajúcim vlnám zombíkov, ktorý sa množia ľahko.

V úlohe Franka sa môžete voľne pohybovať po celom nákupnom centre a využívať čokoľvek čo je v prospech nepriateľov ako aj priateľov. A to zbrane, ako i dopravné prostriedky.

Nebezpečných zombíkov môžete prekonávať rozlične. Behom svojho boja za prežitie a objavenia podstaty celého zombie útoku Frank stretne i niekoľko ďalších preživších ľudí. Pokiaľ sa na neho nevykašlete a pomôžete mu, môžete byť odmenený s dôležitou stopou vedúcou z tohto strašného miesta. Jedným význačným prvkov v Dead Rising je dynamický čas, ktorý neustále plynie a má vplyv na chovanie zombíkov. Zelený mozgo-žrúti (ktorých je mimochodom hneď niekoľko druhov) sú totiž nebezpečnejší po zotmení ako cez den. Keby sa vystavili na priame slnečné svetlo, by ich to zabilo

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: