Gears of War Triple Pack

Neohodnotené
 
 
€16
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €16
   
 

 Gears of War Triple Pack

Balenie obsahuje hry Gears of War, Gears of War 2 a rozšírenie Gears of War 2: All Fronts Pack.

Gears of War

Third-person taktická akcia od Epic Games (tvorcu série Unreal), ktorá Vás uvedie do úlohy Marcusa Fenixa, ktorý spolu s členmi svojej špeciálnej jednotky bojuje za budúcnosť ľudstva proti odporným kreatúram patriacim k odpornej rase nazývanej Locust Horde.

Marcus bol hrdina, ale tie časy už sú dávno preč. Boj za prežitie ľudstva je tak zároven jeho osobnou cestou, na konci ktorej na neho čaká vykúpenie. Gears of War ponúka príbeh plný emotívnych i dramatických situácií, ktorých dopad je zvýraznený dokonalým audiovizuálnym spracovaním, ktoré má na svedomí použitie Unreal 3 Engine technológie a hardware next-gen konzoly Xbox 360.

 

Okrem kvalitnej grafiky a dabingu môžete očakávať aj engine hollywoodských kvalít a množstvo doposiaľ nevidených efektov. čo sa konceptu hry týka, je Gears of War taktická akcia, kde je treba vo všetkých single i multiplayer módoch spolupracovať s ďalšími členmi svojej jednotky a je jedno či sú ovládaní živými hráčmi, alebo inteligentnými AI. Nie je treba zdôraznovať, že Gears of War ponúka reálnu fyziku, interaktívne prostredie, široký arzenál futuristických zbraní i ovládateľnych bojových prostriedkov, synchronizáciu pohybov tváre, hovorených slov, kopec multiplayer módov, podporu podrobných štatistík na Xbox Live a aj možnosť riešiť situácie rôznymi spôsobmi.

 

Príbeh sprevádzaný animáciami v filmovom štýle s detailne prepracovanými charaktermi hodnými hollywoodských akčných filmov.

Reálne boje s dôrazom na taktiku a predovšetkým spoluprácou s či už živými, alebo tými počítačom riadenými spoluhráčmi.

Vizuálne i technické zázemie Unreal 3 enginu.

Gears of War 2

Pokračovanie Xbox 360 hry číslo jedna – Gears of War je výrazne temnejšie, výpravnejšie, rozsiahlejšie. K dispozícii je nová technika, obrie príšery, zničiteľné prostredie, vylepšené zbrane, nové postavy, či odhalenie pozadia mnoho nejasností z prvého dielu.

Skrátka komu prvý diel imponoval, bude pri hraní singleplayeru spokojný. Expandoval ale i multiplayer, ktorý Vám umožnuje i v co-op, nastaviť si vlastnú obtiažnosť, takže elitný vojak môže sprevádzať začiatočníka a pritom si nemusí nastavovať najnižšiu obtiažnosť.

 

Rovnako ako minule sú kľúčovými postavami Marcus a Dom, stretnete však na svojej strastiplnej ceste tiež nové tváre. Z postáv pribudli duchovne ladený bojovník Tai Kaliso, militantný diktátor Chairman Prescott, tvrďas Dizzy a Maria Santiago, Domova žena. Kampan je pritom rozdelená na štyri akty po šiestich kapitolách a celková hracia doba sa pohybuje okolo dvanástich hodín.

 

Gears of War 2: All Fronts Pack

Gears of War 2: All Fronts Pack obsahuje novú, hodinovú kampan pre jedného hráča, ktorá pridáva 250 Gamerscore bodov. Zahrnutých je tiež 8 nových balíčkov máp a všetky skôr vydané Gears 2 balíčky máp (Combustible a Snowblind). Tento prídavok k hre tiež zahn•na prístup k téme Gears NXE a dokumentom o tvorbe hry.

Kompletná kolekcia máp - zahn•na všetky balíčky máp, ktoré boli vydané pre Gears of War 2, vrátane Flashback, Combustible, Snowblind a úplne nového balíčka Dark Corners - spolu 19 máp.

Nové Deletes Scenes - zažite návrat do Hollow vo vymazanej kapitole kampane, ktorú je možné hrať dvomi spôsobmi, v šialenej prestrelke, alebo v úplne novom stealth režime.

 

Bonusový obsah - balenie tiež obsahuje intro video od riaditeľa pre dizajn Cliffa Bleszinskeho, vlastnú Xbox 360 tému, plagát a príručku.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: