GTA: Episodes From Liberty City

Neohodnotené
 
 
€11
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ) €11
   
 

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City obsahuje dva nové príbehy Grand Theft Auto 4: The Lost and             Damned a Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony.


Grand Theft Auto 4: The Lost and Damned
The Lost and the Damned je plnohodnotné rozšírenie k celosvetovému hitu Grand Theft Auto 4 exluzívne pre Xbox 360 a točí sa okolo činov Johnyho Klebitza – trocha vedľajšej postavy v hlavnom príbehu hry a člena motorkárskeho gangu The Lost.

Johnny je členom a hlavou motorkárského gangu The Lost v Liberty City. Snaží sa, aby gang prosperoval a zároven nevytváral okolo seba veľký rozruch. Všetko sa ale zmení s príchodom šéfa Billyho Greya, ktorý sa vrátil z väzenia a určite nie je takým kľuďasom ako Johnny.

  • úplne nové misie a nový príbeh.
  • Hrajte ako Johnny, člen motorkárskeho klubu The Lost. Zažite Liberty City z perspektívy životného štýlu člena motorkárskeho gangu.
  • Nové zbrane ako granátomet, útočnú brokovnicu, biliardovú palicu alebo odpílenú brokovnicu využijete rovnako v single ako aj multiplayer módoch.
  • Medzi novými vozidlami nádete kolekciu 17 motoriek a aj Johnyho upravený chopper a tri nové autá. To všetko s vylepšeným ovládaním a novou fyzikou.
  • Nový in-game TV, internet a rádio obsah ponúka nové rozhlasové relácie a originálnu hudbu .
  • Nové nepovinné misie a achievementy.

     Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony

         Príbeh sa odohráva okolo hlavnej postavy Luisa Lopeza, asistenta obchádzača nočných klubov, Tonyho Princa (Gay Tony). Hráč je na ostrí noža so súperiacimi rodinami, a nikdy nebude vedieť, kto je skutočným priateľom a kto Luisa len pre svoje účely využíva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: