Ninety Nine Nights

Neohodnotené
 
 
€17
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €17
   
 

Ninety Nine Nights

 Zo spolupráce medzi slávnym vývojárom hier Tetsuyom Mizuguchim (Q Entertainment) a poprednou kórejskou vývojárskou spoločnosťou Phantagram vzišla exkluzívne pre konzolu Xbox 360(TM) hra Ninety-Nine Nights(TM), impozantná akčná hra v štýle fantasy.

V boji medzi silami svetla a temna vzniká nové usporiadanie sveta po zničení tajomného kamena sily. Bojovníkom je súdené bojovať na mieste, ktoré ďaleko presahuje ich predstavivosť, keď sa veľkolepý príbeh spletený z dramatických udalostí a emócií začne rozvíjať z viacerých perspektív.
Vytvorená vďaka kreatívnej energii vývojárov Sang Youn Lee a Henryho Lee zo spoločnosti Phantagram hra Ninety-Nine Nights uvádza nádherný vek spolupráce medzi spoločnosťami Phantagram a Q Entertainment. Hra kombinuje rozsiahly boj a fantastickú akciu, všetko vykreslené s dramatickým vysokým rozlíšením, aby mohol vzniknúť jeden z najväčších zážitkov na poli zábavy.
Boj impozantných rozmerov a bezkonkurenčná umelá inteligencia. Hra Ninety-Nine Nights ponúka boj na úrovni, ktorá bola doteraz nepredstaviteľná. Využíva dômyselný hardvér a technológiu konzoly Xbox 360. Na obrazovke sa objavujú stovky bojujúcich postáv súčasne a hráči musia precízne a s umom veliť svojim vojskám proti neustále sa vyvíjajúcim virtuálnym protivníkom. Každá virtuálna postava na obrazovke je hrozba, pretože protivníci reagujú a útočia na základe vlastnej vôle a skúšajú schopnosti a odvahu aj tých najlepších hráčov.
Obrovský arzenál zbraní, mágie a kúzel. Okrem obrovského množstva magických schopností a kúzel majú hráči možnosť využívať celý systém viac ako 100 rôznych zbraní a štýlov boja. Každá postava, za ktorú môžete hrať, má svoje silné aj slabé stránky. Hráč si preto musí vybrať správnu kombináciu mágie a fyzickej sily, aby premohol protivníkov.
Bohatý príbeh s neprekonateľnou hÄşbkou. K dispozícii je niekoľko postáv, každá s vlastnou dejovou líniou, ktorá sa prepletá s líniou celého príbehu. Hra vtiahne hráčov do bohatého sveta v štýle fantasy, vďaka tomu, že množstvo jedin..

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: