The Outfit

 
 
€9
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €9
   
 

 The Outfit

 

Vojnová tímová akcia od týmu Relic, ktorá ponúka i prvky taktiky a stratégie. Hráč si na počiatku zvolí jednu z troch veliteľských postáv s unikátnymi schopnosťami a vedomosťami a potom povedie dve čaty špeciálne vycvičených vojakov do nebezpečných akcií s rôznou náplnou (záchranné misie, misie nájdi a znič, podporné misie a ďalšie). 

Hráč sa môže kedykoľvek prepínať medzi oboma jednotkami, čo otvára celú škálu nových možností. Môže nechať obe jednotky bojovať oddelene, môže ich však aj spojiť na jednu veľkú super-jednotku, alebo ich nechať spolupracovať a nedať tak súperovi žiadnu šancu. Hráč navyše získava tiež za účasť v bojoch akčné body, ktoré môže použiť na upgrade výzbroje, nákup nových zbraní, bojových prostriedkov a ďalšieho vybavenia. 

The Outfit je titul zasadený do obdobia 2. svetovej vojny a jeho epická singleplayer kampan zahrna 12 misií. Nechýba ani podpora multiplayeru cez službu Xbox Live v rade herných módov.

- Voľba troch rôznych dôstojníkov s rôznymi schopnosťami.

- Boje proti Nemcom za 2. svetovej vojny.

- Plne zničiteľné prostredie s množstvom efektov.

- Hneď niekoľko multiplayerových módov hrateľných na jednej konzole pri rozdelenej obrazovke, alebo on-line s až 8 súpermi.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.