Warhammer 40000: Space Marine

Neohodnotené
 
 
od €9
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €12
   
Stav hry: Použitá Skladom (1 ) €9
   
 

 Warhammer 40000: Space Marine

 

Space Marine je third-person akcia zasadená do prostredia obľúbeného sveta Warhammer 40,000. Prenesie Vás na svet Graia, ktorý sa ocitá pod útokom krvilačných hôrd orkov. Zachránit ho môžu len geneticky upravení bojovníci v posvätnom brnení - Vesmírni marináci. Zmyslom života týchto bojovníkov, ktorí v boji vydajú za stovku bežných vojakov, je chrániť Impérium a ničiť jeho nepriateľov v nekonečnej vojne trvajúcej už desiatky tisíc rokov.

V hre sa ocitnete v úlohe kapitána Titusa, vedúceho výsadok Vesmírnych marinákov na napadnutý svet. čoskoro sa však ukáže, že orkovia nie sú ten najväčší problém, ktorý tu čaká na vojakov Impéria.

Space Marine posúva tradičný žáner 3rd person shooter a pridáva novú hÄşbku boju na blízko pre zážitok ako žiadny iný.

Zažite jedinečný zážitok ako jeden z cisárových vyvolených, nezastaviteľný Vesmírny marinák.

K dispozícii arzenál ničivých zbraní.

Vstúpte nebojácne doprostred boja ako nezastaviteľný Vesmírny marinák. Nikdy sa neskrývajte, nikdy sa nekrčte, len vyčistite všetko, čo Vám stojí v ceste.

Pomocou inovatívneho súbojového systému plynule zmente ničivé zbrane s veľkým kalibrom a dosahom na zbrane pre boj zblízka. Súboj s nepriateľom ešte nikdy nebol tak uspokojivý.

Skočte do bohatého sveta ohromujúcich krajín, smrteľných nepriateľov, obrovských bitiek a bezohľadného ničenia.

Vytvorte si vlastnú jednotky Vesmírnych marinákov, alebo gang Chaos vesmírnych marinákov a zmerajte svoje sily v online súbojoch 8 proti 8. Získajte skúsenosti a odomknite si nové zbrane a brnenia na prispôsobenie tried marinákov Devastator, Assault a Tactical.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: