Kinect Sports

 
 
€8
Kategória Kinect
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €8
   
 

Kinect Sports 

Prerobte svoju obývačku na štadión svetovej triedy, bowlingovú dráhu, futbalové ihrisko alebo atletickú arénu. S Kinect Sports nie ste len hviezdnym športovcom, ste samotným ovládačom - vďaka mágii Kinectu pre Xbox 360. Vidíte loptu? Odkopnite ju. Prepichnite ju. Alebo sa s nou trošku pohrajte. Kinect Sports obsahuje futbal, plážový volejbal, bowling, stolný tenis, atletiku a box.

Jednoducho, intuitívne a s okamžitou nádielkou zábavy vám hra doručí tento párty zážitok, či už sa pokúšate oklamať brankára, aby ste vyhrali futbalový zápas alebo len povzbudzujete svojich kamarátov ako diváci. Prvá full-body hra bez ovládača je tak skutočná, že budete mať pocit ako by ste cítili vietor vo vlasoch keď budete bežať cez prekážky, piesok v topánkach keď budete skákať do diaľky, alebo bolesť v rukách keď sa presmečujete za víťazstvom vo volejbalovom zápase.

Stante sa multi-športovcom: Kinect Sports obsahuje 6 kolektívnych a individuálnych športov - futbal, plážový volejbal, bowling, stolný tenis, atletiku a box - s množstvom rôznych módov pre každého. Dostať sa do hry je tak ľahké - stačí sa postaviť pred TV.

Hrajte spolu s tímom: Kinect Sports obsahuje veľké množstvo rôznych druhov módov pre solo, kooperatívnu a konkurenčnú hru. Rôzne levely a módy sú pre každého, či už starších alebo mladších hráčov. Sports Party mód vám umožní súťažiť proti svojmu kamarátovi, spraviť z ľudí vo vašej miestnosti niekoľko tímov a dostať sa tak k víťazstvu.

žite športom, stante sa hviezdou: Kinect Sports vynesie vášho avatara na výslnie a umožní vám tak na vlastnej koži zažiť čo je to byť slávnou svetovou hviezdou. Pózujte v žiare reflektorov a ovenčite svojho avatara víťaznými trofejami, ktoré ste dosiahli.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: