Air Conflicts: Vietnam

 
 
€5
Kategória Move
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1) €5
   
 

 Air Conflicts: Vietnam

Vietnamská vojna. Je rok 1965. Konflikt, ktorý začal pred 20 rokmi sa stupuje. Vietnam je nejednotná krajina. Komunistický Sever bojuje proti anti-komunistickému Juhu v hrozivej občianskej vojne. USA sú v Studenej vojne so Sovietskym Zväzom a v snahe demonštrovať svoju moc a záujmy sa rozhodnú podporiť Južný Vietnam v boji proti komunistickým jednotkám Vietcongu. Budete svedkom príbehu Joea Thompsona, statočného pilota US Air Force počas Vietnamskej vojny. Dostal sa do Vietnamu medzi prvými. Je mladý, talentovaný a svedomitý. Voľa slúžiť jeho krajine a pomáhať ľuďom je jeho životným poslaním. Ujmite sa pilotovania prúdového lietadla a helikoptéry, strojov, ktoré boli po prvý krát v histórii použité vo Vietnamskej vojne a zažite letecké súboje spolu s Joeom na jeho ceste stať sa leteckým esom. Táto vojna bude pre Vás skúškou. To, čo Joe zažije vo Vietname, zmení jeho život navždy, rovnako ako sa zmení aj jeho vzťah s rodinou na inom kontinente, ktorá sleduje jeho misiu a kontaktovať ho môžu jedine prostredníctvom listov.

Okúste Vietnamskú vojnu na vlastnej koži a sledujte osudy statočných pilotov US Air Force.

Po boji nikdy nie sú iba víťazi. Dostate sa do emotívneho príbehu, zažite heroické momenty, ale aj tienisté stránky vojny.

Otestuje nové misie pre pilotov helikoptéry, ktoré budete plniť pomedzi ostatné misie.

Preberte kontrolu nad celou letkou a doveďte ju k víťazstvu.

Vybavte svoj lietadlo aj helikoptéru arzenálom. Každé lietadlo môže byť vybavené len obmedzeným množstvom munície. Preto využite možnosť prepínať sa medzi rôznymi druhmi lietadiel v letke.

K dispozícií budete mať viac ako 20 druhov lietadiel a helikoptér.

 

Hra nikdy nezačne byť nudnou. Hrajte rôzne single playerové mapy alebo inovatívne multiplayerové módy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.