Battlezone VR

 
Novinka Tip
 
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€30    
Značka Rebellion
Kategória Playstation VR
Záruka 2 roky
 

Battlezone sa vracia!

The Rotberg Corporation je ligotavým industriálnym komplexom dominujúcim všetky zvyšky neónových pustatín planéty Zem. Pozostatky ľudskej civilizácie sú zotročené, alebo vyhnané a na pokraji záhuby. Hráči sa ocitnú v úlohe posledného hrdinu ľudstva. Jedinej nádeje celej planéty.

Pripútajte sa v kokpite a zmocnite sa Cobry - najmocnejšieho bojového vozidla, ktoré bolo kedy zostrojené a v ktorom zažijete virtuálnu realitu v explozívnej prerábke pôvodnej hry od Atari.

Epické tankové súboje z pohľadu prvej osoby
Kontrolujte najmocnejšie vozidlo v galaxii a vyhlaďte légie mechanizovaných jednotiek naprieč obrovskými sci-fi prostrediami pri snahe o záchranu neónom presiaknutých pustatín Zeme z ďalekej budúcnosti. Vybavte Vašu Cobru škálou devastujúcich zbraní a úžasných vylepšení a prekvapte nepriateľov pre presekanie sa hordami pozemných, či vzdušných obranných síl.

Neobmedzená kampaň
Zažite vzrušujúcu kampaň s takmer neobmedzenou hrateľnosťou v tuctoch prostredí, úrovne a misie sú spolu premiešané v procedurálne generovaných mapách kampane. S každým novým hraním máte taktiež možnosť získať nové, silnejšie tanky, explozívne zbrane a špeciálnu výbavu, ktorá Vám pomôže pri splnení misií. Nikdy neuvidíte dva rovnaké herné scenáre.

Pocíťte silu PlayStation VR
Hra Battlezone bola vyrobená od nuly pre plné využitie 120hz reprodukčnej technológie PlayStation VR, hra Battlezone doručuje dych vyrážajúcu intenzitu, monumentálnu predstavu o veľkosti a jedinečné vnímanie bojiska. Pocítite ako budú Vaše inštinkty reagovať na všetky hrozby, pri tom ako sa roje nepriateľov týčia na obzore a teplom navádzané projektily svištia popri Vašich ušiach. Toto je vojna tankov akú ste doposiaľ nezažili.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: