UFC

 
 
€10
Kategória PS4
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €10
   
 

EA SPORTS UFC® vďaka enginu EA SPORTS IGNITE ponúkne akciu, emócie a intenzitu, ktoré vo vnútri arény Octagon ™ dosiahnu takých rozmerov a reálnosti, aké neboli k videniu v doteraz žiadne videohre. Budúcej generácie zmiešaných bojových umení, za ktorou stojí tím majúci na svedomí úspešnú sériu Fight Night, dorazí lete 2014, kedy hra EA SPORTS UFC® vyjde vo verziách pre Xbox One a PlayStation®4.

Herné prvky:

Režim kariéry "Ultimátny bojovník" (Ultimate Fighter Career Mode) - Máte na to stať sa ultimátnym bojovníkom? Niektoré z najväčších hviezd UFC preukázali v honbe za titulom ultimátneho bojovníka svoje schopnosti. A vy sa prvýkrát v rámci videoherného spracovania UFC môžete postaviť po ich boku.

Úsilie v reálnom čase (Real-Time Exertion) - Zápasy v UFC sú jedným z najviac fyzicky náročných športov. V každom kole súboja sa vďaka "Real Time Exertion" stretnete s praskaním žíl, zmenou zafarbenia pokožky, napínam svalov či známkami únavy, čo ešte viac vylepší váš zážitok zo samotnej hry. Okúste, aké úsilie musí vynaložiť tí najlepší bojovníci na svete.

Spodobnenie bojovníka a animácie tváre (Fighter Likeness and Facial Animations) - EA SPORTS UFC nastaví v hrách novú latku vo vyobrazení postáv a ich emócií. Každý jednotlivý licencovaný bojovník v hre bol vytvorený z 3D skenov hlavy a tela o vysokom rozlíšení, aby bola docielená maximálna vernosť postavy. Vďaka EA SPORTS IGNITE a novej technológii tvárových animácií uvidíte viac výrazov tváre a emócií, čo ešte viac napomôže atmosfére v Octagon.

Deformátor kolízie celého tela (Full Body Collision Deformer) - Až doteraz bola simulácia fyzického kontaktu medzi bojovníkmi limitovaná telami, ktorá sa ťažko navzájom dotýkali. Bojovníci sa tak správali a vyzerali skôr ako plastové figúrky než elitnej športovci. Tím, ktorý spôsobil revolúciu športu vďaka vierohodné fyzike vo Fight Night, zmenil hru znova - úplne nový deformačné systém celého tela sa stará o pohyb bojovníkov tela v reálnom čase. Vôbec prvýkrát bude sila každého zloženia na zem či príklepu pôsobiť naozaj vierohodným dojmom.

Presný pohyb (Precision Movement) - MMA je šport centimetrov, v ktorom sa počíta každý krok a záleží na každom pohybe. Systém presného pohybu, ktorý má na svedomí engine EA SPORTS IGNITE, eliminuje nereálne kĺzaniu po podlahe v ringu. Realistickejší pohyb prináša realistickejšiu akciu, uveriteľnejšou údery a vyberanie súperov na zem.

Dynamické údery (Dynamic Striking) - Bojovníci v zmiešaných bojových umeniach využívajú prostredie k svojmu prospechu; vôbec prvýkrát v hre UFC budete schopní robiť to isté. Vďaka dynamickému prostrediu budete môcť využívať Octagon k pohybom, ako sú vonkajšie kopy oblúkom, úderom superman a mnohým ďalším. Skombinujte tieto možnosti s najlepšou technológiou úderov v priemysle a vykonajte perfektné útok, ktorý dokáže zmeniť priebeh boja.

Strategické boja na zemi (Strategic Submission Battles) - Ak chcete získať pás, musíte dominovať ako v boji na nohách, tak aj na zemi. Tím stojaci za EA SPORTS UFC prerobil súboje na zemi a vytvoril tak skutočnú bitku o pozíciu a kontrolu nad situáciou. Rovnako ako v reáli budú bojovníci v EA SPORTS UFC prechádzať rôznymi fázami, aby svojho súpera donútili k vzdaniu, či naopak, aby z tejto situácie unikli.

Skutočná zranenia (Real Damage) - Každý bojovník vie, že jedna dobrá rana vám môže pokaziť deň. EA SPORTS UFC predstavuje nelineárny systém poškodenia, vďaka ktorému budete môcť byť svedkami veľkých zranení spôsobených jediným úderom. Systém vytvára veľkú škálu rôznych rezných rán či pomliaždenín, ktoré neboli k videniu doposiaľ v žiadnej bojovej hre.

Umelá inteligencia bojovníkov (MMAi) - Myseľ bojovníka zmiešaných bojových umení je rovnako dôležitá ako jeho srdce. Každý licencovaný bojovník v hre bude meniť svoje ciele a plány na základe svojich tendencií z reálneho života a každej bojovej situácie. Zmarte súperom plán A a oni prejdú na plán B alebo C. Múdrejší súper rovná sa ťažšie a nepredvídatelnejšie súboj.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: