Untold Legends: The Warriors Code

Neohodnotené
 
 
€7
Kategória RPG
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €7
   
 

Untold Legends: The Warriors Code 

Akčné RPG, ktorého príbeh sa odohráva v ríši, ktorá sa po 18 rokoch krutovlády diktátora a jeho prisluhovačov nachádza v stave úplného chaosu a rozvratu. K tomu všetkému začnú pomaly miznúť príslušníci rasy, ktorý dokážu meniť tvar a ktorý sú ako jediní schopní brániť svojich ľudí pred brutalitou diktátora. Prípady zmiznutých bytostí sa však začínajú množiť, až sa ostatní príslušníci rozutekajú do divočiny, aby si zachránili holé životy. Práve v divočine však odhalia prísne strážené tajomstvo, ktoré im poskytne nádej na to, že sa celá situácia predsa len vyrieši. 

Hráč preto preberá úlohu jedného z piatich možných príslušníkov vyššie spomenutej rasy, aby sa v 5 dlhých kapitolách pokúsil znovu nastoliť poriadok. Hra je oproti pôvodnému titulu vylepšená skoro po všetkých stránkach. Platí to i o audiovizuálnom spracovaní, ktoré je vyšperkované využitím špeciálnych efektov, interaktívnych miest, dabingu a enginových animácií pre kompletnejší príbeh.

- 5 úplne nových hrateľných postáv.
- Silne modifikovaný súbojový engine, ktoré umožňuje prevádzanie väčšieho množstva rôznych pohybov a špeciálnych kombo úderov, pri zachovaní dynamickosti súboja.
- Vylepšený systém úloh a denník.
- Nové druhy nepriateľov vrátane 12 masívnych bossov.
- Multiplayer chat ako aj dve nové multiplayer módy pre 2 hráčov (Hráč vs. hráč a Kooperatívny multiplayer). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: