NBA Live 16

 
 
€13
Značka EA Sports
Kategória Športové
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €13
   
 

Vychádzajúc zo sebavyjadrenia posúva hra NBA LIVE 16 prispôsobenie hráčov na novú úroveň. Či už ide o to, ako vyzeráte, alebo ako hráte, celý príbeh je o Vás.
Vžite sa do akcie s úplne novou, jednoducho použiteľnou aplikáciou na HD skenovanie tváre, GameFaceHD a vybavte svojho hráča najnovšou výbavou ešte skôr, než vyrazí na palubovku. Zažite s úplne novým, na fyzike založeným systémom pohybu hráčov LIVE Motion plynulý pohyb a bezkonkurenčnú kontrolu na ihrisku. Pridajte rýchly a zábavný online multiplayer hrateľný v inovatívnm režime LIVE Pro-Am kde môžete súťažiť so svojimi priateľmi a získate ideálny simulátor basketbalu.


Predstavuje sa LIVE Pro-Am, zábavný spôsob, ako hrať s priateľmi v rýchlom tempe v dvoch inovatívnych online multiplayerových režimoch (LIVE Run a Summer Circuit) a súťažiť na kultových palubovkách severnej Ameriky.
Summer Circuit je nový online kooperatívny režim, ktorý stavia Vás a až štyroch Vašich priateľov proti aktuálnym NBA superhviezdam na legendárnych palubovkách, od Toronto Hoop Dome po Brooklynský Dumbo Park. Zvíťazte a postúpte. Prehrajte a musíte opäť na koniec radu a môžete to skúsiť znova. LIVE Spot Vám umožňuje získavať schopnostné body a odmeny pre odomknutie atribútov na Vašej ceste na vrchol rebríčka.
Na základe dopytu fanúšikov sa vracia najspoľahlivejší a najstabilnejší online režim pre Vás a až deväť Vašich priateľov, s ktorými môžete súťažiť. LIVE Run je miesto pre zápasy 5 na 5 na preslávených pouličných ihriskách od Venice Beach po Rucker Park.
Pohybujte sa na palubovke so systémom LIVE Motion, úplne novým, na fyzike založeným systémom pohybu hráčov. LIVE Motion Vám umožňuje plne kontrolovať pohyb, takže sa už nikdy nebudete cítiť uviaznutí v skriptovanej animácii. S kompletne prepracovaným systémov rozdávania a prijímania prihrávok môžete distribuovať loptu presne kedy a kde chcete. Plus bezprecedentná kontrola pri tienení spolu s úplne novým systémom streľby Vám dávajú ďalšie možnosti pre sebavyjadrenie na ihrisku.
Prispôsobte svojho hráča od hlavy po päty s najnovšími doplnkami od popredných odevných značiek vrátane Jordan Brand, alebo sa nechajte potetovať od svetoznámeho umelca, Tattoo’s by Randy. Aplikácia NBA LIVE ponúka exkluzívnu technológiu skenovania GameFaceHD pre dychberúcu personalizáciu, ako ešte nikdy predtým. Toto jednoducho použiteľné, mobilné skenovanie tváre Vám umožňuje vyzerať rovnako skvele ako hviezdy NBA, ktoré už sú v hre. Zahrajte si sami so sebou v nebývalej kvalite.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.