NHL 15

 
 
€9
Kategória Športové
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €9
   
 

 NHL 15

NHL 15 využíva výkon novej generácie herných konzol. Vďaka tomu si hokejovú akciu v štýle NHL užijete s grafikou, zvukmi a atmosférou, ktoré predčia všetko, čo tu bolo doteraz. Na všetkých 12 hráčov na ľade pôsobia reálne fyzikálne zákony, čo vedie ku kolíziám i viacerých hráčov súčasne a neprehľadným situáciám. Komentár na pozadí autentickej grafiky stanice NBC Sports obstará známa dvojica Mike "Doc" Emrick a Eddie Olczyk v spolupráci s expertom Rayom Ferrarom. Toto je nová generácia hokeja.

Vôbec po prvýkrát v histórii športových hier ovplyvňuje každého hráča aj pri tom najmenšom strete na ľade reálna fyzika, o čo sa stará nový systém kolíznej fyziky NHL pre všetkých 12 hráčov. Výkon konzol novej generácie konečne umožňuje tomuto systému podriadiť natrvalo zákonom fyziky postavu každého hokejistu. Pri každom striedaní sa musíte pripraviť na intenzívnu tvrdú hru v štýle NHL plnú realistických menších kolízií, neprehľadných situácií pred bránkami a súbojov hráčov.

Puk je z hľadiska napodobenia autentického správania sa jednou z najkomplexnejších vecí v celej hre NHL 15. Výsledkom kompletne prepracovanej fyziky puku je jeho omnoho realistickejšie správanie sa vo všetkých situáciách. Všetko na ľade, vrátane jeho povrchu, môže spôsobiť, že se puk začne nepredvídateľne a autenticky točit, poskakovať a odrážať presne ako pri skutočnom zápase NHL.

Postavy hokejistov pre novú generáciu konzol vznikli na úplne iných základoch. Modely hráčov teraz majú tri samostatné vrstvy – telo, výstroj a dres. Všetky vrstvy se správajú nezávisle, čo znamená, že každý kontakt s pukom, alebo ďalším hráčom vyzerá o stupeň vierohodnejšie. Technológia Dynamic Cloth riadi realistické reakcie oblečenia hokejistov na ich rýchly pohyb po ľade, a pomáha tak k dokresleniu dynamického priebehu hry.

Vďaka rovnakej technológii, ktorá zaisťuje vysoko realistickú podobu zápasníkov v hre EA Sports UFC sa v NHL 15 môžete tešiť na dosiaľ nevídané spracovanie podoby hráčov vrátane prejavov ich emócií a animácií pohybov. Hokejisti sú tak skutoční, ako ešte nikdy predtým, či už ide o animácie pohybov mohutných krokov pri korčuľovaní, alebo výrazy v tvárach po vstrelení víťazného gólu.

Vo svojich rukách teraz máte všetky schopnosti superhviezdy NHL. Revolučné ovládanie Skill Stick bolo vylepšené, aby ste získali nad hráčmi ešte väčšiu kontrolu. Chráňte si puk, prijímajte prihrávky bez straty rýchlosti a objavte celý rad nových kľučiek vďaka intuitívnemu ovládaniu pravou páčkou, ktoré je síce jednoduché na pochopenie, ale ponúka v sebe nepreberné možnosti.

Vďaka systému vylepšenej umelej inteligencie Vision AI dokážu postavy hokejistov čítať hru a reagovať na potenciálne dianie, nakorčuľovať si do voľných priestorov na skórovanie, predvídať prihrávky a zapájať sa do protiútokov tímu, čo napomáhá plynulosti hry.

NHL 15 víta na komentátorskom stanovišti nové duo NBC Sports v zložení Mike "Doc" Emrick a Eddie Olczyk. Zasvätenými poznatkami z priebehu zápasu ich v priestore priamo pri mantineli doplní expert stanice TSN Ray Ferraro. Komentár využíva základy rovnakého systému umelej inteligencie, ako v prípade hráčov. Podobne ako pri skutočnom prenose sa Doc, Eddie a Ray snažia predvídať situácie a dokresľujú atmosféru diania na ľade pomocou viac než 35 tisíc nových komentátorských fráz.

Vďaka spolupráci so stanicou NBC Sports uvidíte dosiaľ najrealistickejšiu audiovizuálnu podobu televízneho vysielania vo videohre. V úvodnej pasáži pred zápasom Vás moderátorský tím privíta v meste konania a v jeho priebehu Vás čakajú rovnaké grafické prvky, ako v prípade skutočných prenosov z NHL na kanále NBC.

Keď uvádzame, že Doc a Eddie sú v hre, tak tým myslíme, že sú skutočne v hre. NHL 15 posúva integráciu komentárov tak, že obsahuje reálne predzápasové videovstupy s Docom a Eddiem. Všetko sa ale odohráva v prostredí NHL 15. Výsledkom je revolučný krok v športovom videohernom žánre, ktorý zmazáva hranicu medzi svetom priamych prenosov a hier.

NHL 15 nastavuje nový štandard vo videohrách v podobe viac než 9 000 modelov divákov a štvornásobnému počtu animácií oproti predchádzajúcim generáciám série. Pozorne sa dívajte a uvidíte fanúšikov, ako držia nápisy s Vašim menom, divákov oblečených do kostýmov, alebo dokonca sektory plné fanúšikov súpera vyjadrujúcich voči Vám nevôľu.

Diváci sú ako živí. Všimnite si zmeny v ich správaní pred bitkou, po tvrdom súboji, alebo chladnokrvnom gólovom zakončení. Každá postava v hľadisku má priradený špecifický prejav správania v očakávaní nadchádzajúcej akcie, pri skandovaní, pri tlieskaní do rytmu hudby na svetelnej kocke, alebo fotení pre zachytenie jedinečného okamihu.

 

Nie je nič lepšie, než pozerať na hokej priamo na štadióne a NHL 15 Vám ponúka sedačky na najlepších miestach. Výkon konzol novej generácie konečne umožňuje sérii NHL zachytiť každý detail na štadióne. Všetko od sedačiek pre viac než 19 000 divákov, cez osvetlenie až po vstupné tunely pre hráčov je zachytené s takou úrovňou detailov, ktorá na predchádzajúcej generácii nebola možná. Zápasy sa Vám doslova odohrajú v obyvačke.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: