2014 Fifa World Cup Brazil

Neohodnotené
 
 
€10
Kategória Športové
Zvoľte variant
Stav hry: Nová Vypredané €10
   
 

 Fifa World Cup 14

Zažite všetku zábavu, vzrušenie a drámu najväčšej futbalovej udalosti. Niekoľko vylepšení a inovácií v oceovanej hrateľnosti FIFA 14 a 100 nových animácií robia z 2014 FIFA World Cup Brazil najdostupnejší, najzábavnejší a najvzrušujúcejší FIFA titul. Zapojte sa do najväčšieho turnaja na svete a vyberte si z 203 národných tímov v tej najhlbšej sade herných módov, aká kedy bola v turnajovej hre od EA Sports. Ponorte sa do majstrovstiev sveta a hrajte na Brazílskych štadiónoch a získajte si podporu vylepšeného publika v hre, ktorá dokonale zachytáva váše Majstrovstiev sveta vo futbale 2014 v Brazílii.

Ovládanie na svetovej úrovni Ovládajte loptu s využitím úplne nových ovládacích nástrojov: Responzívne driblovanie - Otáčajte sa rýchlejšie v každom uhle a udržte loptu pod kontrolou. S ľavou páčkou môžete poraziť súperov v malej rýchlosti vďaka novému systému driblovania. Využite nové ťahy, driblovanie a nové Brazíliou inšpirované pohyby a porazte súperovu obranu! Vylepšené sú tiež prihrávky, ktoré môžete robiť ešte presnejšie než kedykoľvek predtým. Všetky systémy spolu perfektne reagujú a tak máte v rukách presne takú kontrolu, akú potrebujete na zahranie perfektného zápasu.

Bleskový pohyb - Zmete smer na loptu a aj od nej podľa potreby a dostate sa do správneho priestoru. Môžete zrýchliť, spomaliť aj zmeniť smer v okamžiku a robiť tesné výhyby, jemné dotyky a to všetko aj vo veľkej rýchlosti.

Vylepšené taktiky - Nové taktiky umožujú zavariť súperovi v úplne novom svetle. Navigujte pomocou D-padu svojich spoluhráčov a určujte im kam majú bežať a čo majú robiť, vďaka čomu máte kontrolu nad celým ihriskom.

Loptová fyzika od Adidas® - EA Sports a Adidas sa spojili, aby dokázali poskytnúť ten najrealistickejší systém loptovej fyziky! Využili k tomu fyzikálne dáta namerané v laboratóriách Adidas v nemeckom Herzogenaurach.

Nové penalty - Pocíťte tú drámu z FIFA World Cup penaltových kopov s novými animáciami a ovládaním striel, ktoré dokážu zmeniť celý osud národa.

Adidas micoach tréning - Splte Adidas micoach tréningové programy a zlepšite schopnosti každého zo svojich hráčov. Vylepšujte až šesť rôznych atribútov a 18 rôznych aspektov a dostate svojich hráčov do najlepšej formy!

Patriotická podpora - Pocíťte podporu celého národa s novými scénami pre publikum, vrátane transparentov, vlajok a sedadiel - všetko dýcha tým, aby vášmu tímu prejavilo tú najväčšiu podporu.

EA Sports rádio - Vyberte si svojho komentátora medzi Andy Goldsteinom, Ianom Darkeom, Michaelom Daviesom a Rogerom Bennettom. Viac, než 50 hodín nahratého komentovania udrží vašu hru živú na poriadne dlhú dobu!

Kľúčové módy:

 

Cesta na FIFA World Cup - Najhlbší turnajový mód v histórii EA Sports. Vyberte si 203 národných tímov schválených FIFA a hrajte až s 32 hráčmi súčasne lokálne v kvalifikačných zápasoch a dostate sa do skupín v 2014 FIFA World Cup Brazil.

Kapitán svojho národa - Užite si opäť jeden z najslávnejších FIFA módov všetkých čias! Začínajte od úplného dna a bojujte zo všetkých síl v kvalifikačných zápasoch až po FIFA World Cup. Vďaka novým prispôsobeniam je mód vhodný aj pre nových hráčov.

Cesta do Rio de Janeiro (online) - Hráči postupujú po mape 12 Brazílskych hosťovských miest na licencovaných a autentických štadiónoch. Zasúťažte si v Online súbojoch s ktorýmkoľvek z 203 tímov a postupujte, ostávajte v meste, alebo buďte preradení. Vyhrajte posledný z 12 zápasov, aby ste sa vyzdvihli na FIFA World Cup Trophy v Estadio do Maracana v Riu.

Online FIFA svetový šampionát - Zabojujte v skupinách až po samotné finále. Vyhrajte sedem hier po sebe v online rebríčku a získajte FIFA World Cup trofej.

História kvalifikácií - Zahrajte si viac než 60 reálnych scenárov, ktoré sa udiali počas kvalifikačných zápasov v 2014 FIFA World Cup.

História finále (online) - Režim, ktorý začína spolu so začiatkom turnaja a je aktualizovaný každý de podľa udalostí. Zahrajte si zápasy, ktoré sa v ten de odohrali priamo na turnaji!

 

Dodatočné módy - 2014 FIFA World Cup, Kick Off, Skill Games, Online Friendlies, EA Sports Football Club.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: