Football Manager Handheld 2010

Neohodnotené
 
 
€3
Značka SEGA
Kategória Športové
Záruka 6 mesiacov
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €3
   
 

Podľa štatistických výsledkov z Football Manager 2009 strávil každý hráč u tohto titulu v priemere 240 hodín. Vývojári zo Sports Interactive strávili celý uplynulý rok pilnou prácou i spoluprácou s hráčskou komunitou. Výsledkom sú mnohé prevratné vylepšenia, ktoré sa v predstavia v ročníku 2010.
Football Manager 2010 obsahuje nové nástroje a prešiel zmenami v oblasti vedenia tímov. Pribudlo tiež množstvo užitočných úprav, uľahčujúcich ovládanie, navigáciu a spätnú väzbu zo zápasov – konkrétne sa môžete tešiť (okrem iného) na úplne nový taktický systém, nástroj pre analýzu zápasov, kompletne prepracovaný vzhľad či na nové užívateľské rozhranie.


Vylepšený zápasový engine - masívne aktualizovaný AI robí engine realistickejší než kedykoľvek predtým.
Celkom nový skin - dáva hre svieži a žiarivý nový vzhľad.
Vylepšená dôvera vedenia - kompletne prepracovaná umožňuje lepší pohľad na to, ako vedenia hodnotí Váš výkon a poskytuje spätnú väzbu na všetky Vaše rozhodnutia.
Vylepšené správy od trénera a skautov - teraz je možné prezerať správy skautov pre jednotlivých hráčov priamo z ich profilov.
Správy asistenta manažéra tímu - teraz môžete vidieť, čo si asistent manažéra myslí o tíme a aké navrhované zlepšenie by vykonal.
Odomykateľné manažérske schopnosti - získajte nové schopnosti ako sa Vaša povesť zlepšuje, ako je možnosť prehlasovať rozhodnutia vedenia klubu.
Nové obrazovky porovnania hráčov - porovnávajte hráčov vo svojom tíme, alebo s budúcimi akvizíciami.
Čestné zápasy - hráči teraz získajú čestný zápas ako odmenu za vernosť a dlhú službu klubu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: