Assassins Creed: Syndicate

 
 
€10
Kategória Xbox ONE
Zvoľte variant
Assassins Creed Syndicate Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €10
   
 

Syndicate nás prenesie do Londýna 19. storočia, do obdobia kedy sa vďaka obrovskej vynaliezavosti rýchlo menia životy miliónov ľudí, ale taktiež sa rýchlo rozširuje priepasť medzi chudobnými a bohatými. Tí najchudobnejší tak v rámci boja o prežitie, vytvorili gangy a prispôsobili sa sebazničujúcemu životu v podsvetí. Boje sú tak brutálnejšie než kedy predtým, budete mať možnosť súperiť s nepriateľskými gangami a rozširovať sféru svojho vplyvu naprieč Londýnom.

Hrať sa bude za dvojčatá Fryeových, Jacoba a Evie, vychovávaných k naledovaniu Kódexu. Jacob, cieľavedomý, horkokrvný a nespútaný vodca gangu podsvetia sa výrazne líši od svojej sestry Evie, majsterky skrývania a manipulácie. Jacob a Evie sa spoločne postavia proti rivalom, plutokratom aj Templárom, aby vyslobodili ľud z chudoby a korupcie a získali späť kontrolu nad Londýnom.

Hra ponúka:

Príbehové RPG, kde sa opäť pustíme do odvekého boja medzi Templármi a Assassínmi.

Najväčší mestský otvorený svet, aký sme mohli dosiaľ v sérii Assassin's Creed vidieť.

Najnižšie spoločenské vrstvy v Londýne vytvorili nový druh rodiny - gangy. Ako Jaco a Evie budete tento svet objavovať.

Postavíte sa rivalom, plutokratom aj Templárom, aby ste vyslobodili ľud z chudoby a korupcie a získali späť kontrolu nad Londýnom.

Nové zbrane - mosadzné boxery, nože kukry, revolvery alebo Assassínska rukavica.

Možnosť viesť gang z podsvetia, ovládať akékoľvek dostupné vozidlo a používať moderné nástroje k vysporiadaniu sa s rozhľahlým Viktoriánskym Londýnom, čo je to, čo robí túto hru výnimočnú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: