Lara Croft Tomb Raider: Legend

Neohodnotené
 
 
€8
Kategória Adventúry
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €8
   
 

 Lara Croft Tomb Raider: Legend

 Archeologička Lara Croft je spč a v tej najlepšej forme za celú svoju kariéru. Tentokrát je cieľom jej dobrodružstva starý anglický artefakt, v získaní ktorého jej bráni celá rada nepriateľov vrátane jedného nepriateľa, ktorého dlho považovala za màtveho.

Všetky miesta sú navyše vďaka užitiu reálnej fyziky interaktívne, čo umožnuje nachádzať vlastné riešenie celej rady problémov. Okrem akrobatickej akcie, sa dočkáte aj adrenalínových prestreliek, užijete si aj dopravné prostriedky a riešenia jednoduchých hádaniek. 

  • Lara po rokoch znovu ožila, a to najmä vďaka zvýšenému počtu polygónov, novým animáciám a aj vďaka upraveným telesným proporciám.
  • Lara sa po fiasku v minulom diele znovu vracia do starobylých hrobiek po celom svete, kde na nu čaká odhalenie rady tajomstiev.
  • Vďaka prepracovanému systému ovládania je manipulácia s Larou úplne intuitívnou a ľahko zvládnuteľnou. Inak povedané, mal by byť koniec padaniu do hlbín bez vlastného zavinenia.
  • Nový systém dynamickej animácie kladie dôraz na neustály nadväzujúci pohyb všetkých postáv, s Larou na prvom mieste. Vďaka tomu môže Lara plynule prechádzať z jedného pohybu do druhého a s ľahkosťou tak prekonávať radu po sebe nasledujúcich prekážok.
  • široká ponuka exotických miest vrátane hrobiek, zasnežených plání, nebezpečnej džungle, starých ruín a ďalších hrozných miest.

pcForce 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: