Odkup

Ponúkame odkup originálnych funkčných hier v originálnych baleniach ktorých sa chcete zbaviť,   ak sú Vám zbytočné, alebo Vás už nebavia.  Kupujeme hry na tieto konzoly:
XBOX ONE, PS4

Zoznam hier posielajte na e-mail: pcforce@pcforce.sk /  handlova@pcforce.sk
Nezabudnite napísať na akú konzolu sú určené.

  srotovne 2

odkup

Pravidlá a postup pre výkup


Pri výkupe použitého tovaru od zákazníka sa uzatvára kúpna zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim.
Uzatvorená kúpna zmluva obsahuje :
• Meno a Priezvisko, Adresa bydliska, tel. kontakt predávajúceho
• Fakturačné údaje kupujúceho
• Druh a počet kusov tovaru
• Celková suma hodnoty výkupu
• Podpis predávajúceho a kupujúceho


Ceny výkupu určujeme my v závislosti od aktuálnej ceny nového tovaru.
Firma pcForce s.r.o. si vyhradzuje právo odmietnuť výkup tovaru bez uvedenia dôvodu .


Tovar na výkup nám môžete doniesť priamo na predajňu kde ho skontrolujeme a hneď Vám aj vyplatíme jeho hodnotu. Hry vyplácame okamžite na mieste, pokiaľ ide o konzolu alebo príslušenstvo vyhradzujeme si čas na otestovanie 2 dni a následne po overení funkčnosti vyplácame hodnotu výkupu.

Pri výkupe na diaľku nám pošlite zoznam vami ponúkaného tovaru do mailu( pcforce@pcforce.sk  / handlova@pcforce.sk ), ktorú Vám následne ohodnotíme a pošleme výkupne ceny. Ak budete súhlasiť s navrhovanými cenami hry nám zašlete na našu adresu (pcForce s.r.o., Námestie baníkov 2, 97251 Handlová) bez dobierky. Po obdŕžaní hry skontrolujeme či nie sú veľmi poškodené a súhlasia s tým čo sme sa dohodli prostredníctvom mailu, následne Vám buď zašleme výkupnú hodnotu poštovou poukážkou na vašu adresu, prípadne na Váš bankový účet alebo Vám pripíšeme sumu vo forme zľavy na Váš účet na našej stránke www.pcforce.sk , ktorú budete môcť využiť pri ďalšom nákupe.