Ryse: Son of Rome

 
 
€14
Značka Crytek
Kategória Akčné
Záruka 1 rok
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €14
   
 

 Ryse: Son of Rome 

Popis :

Hra Ryse: Son of Rome, vyvinutá exkluzívne pre Xbox One renomovaným štúdiom Crytek, je akčne dobrodružným príbehom boja, brutality a hrdinstva. Hlavnou postavou hry je nebojácny rímsky vojak Marius Titus, ktorý vstúpil do armády, aby pomstil vraždu svojej rodiny. Postupom času sa z neho stáva hrdina, ktorý musí bojovať za záchranu Rímskej ríše. 

Ryse: Son of Rome predstavuje filmové znovuvytvorenie Rímskej ríše, jej ľudí, konfliktov a krajiny v dych berúcich detailoch, ktoré symbolizujú grafické meradlo pre novú generáciu konzol. Brutalita a intenzita rímskeho boja ožíva takým spôsobom, že pri strhujúcich súbojoch nablízko takmer na vlastnú kožu uvidíte a ucítite emócie v nepriateľských tvárach. 

Herný zážitok z Ryse: Son of Rome, ktorý prezentuje možnosti Xbox One, rozširujú jedinečné zariadenia, ako Xbox SmartGlass, Game DVR a vysoko presný senzor Kinect. Vďaka nim budete môcť spravovať postup svojej postavy na kompatibilnom telefóne či tablete, nahrávať a zdielať s priateľmi svoje najlepšie herné momenty a viesť légie svojim hlasom. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: