Grand Theft Auto 5

 
 
€20
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (2 ks) €20
   
 

 Grand Theft Auto 5

Grand Theft Auto 5 je doteraz najväčší a najambicióznejší titul v sérii GTA. Prináša svet nebývalého rozsahu a detaily prekypujúce životom, od hôr po hlbiny oceánu.

Los Santos, rozľahlá, slnečná metropola, plná svojpomocných guru, vychádzajúcich hviezdičiek i blednúcich celebrít, ktorým kedysi závidel celý západný svet, sa snaží zostať nad vodou v čase ekonomickej neistoty a lacných reality šou. Uprostred celého toho zmätku zvažujú svoje vlastné šance na prežitie a úspech traja veľmi odlišní kriminálnici. Franklin, bývalý gangster z ulice, teraz hľadá skutočné príležitosti a veľké peniaze. Michael, bývalý profesionálny trestanec, ktorého odchod do dôchodku je oveľa menej ružový, než v aký dúfal. A Trevor, násilný maniak ovládaný lacnými drogami. Výber možnosti sa zužuje a hlavní hrdinovia riskujú všetko v sérii odvážnych a nebezpečných lúpeží, ktoré môžu zmeniť ich život.

 

Najnovší diel v populárnej sérii Grand Theft Auto.

Vydajte sa do mesta Los Santos, rozprestierajúceho sa v dnešnej južnej Kalifornii.

Preskúmajte rozľahlé mestské prostredie, rovnako ako okolité kopce, prírodu a pláže.

Hromaďte viac a viac peňazí, akýmkoľvek spôsobom, v najambicióznejšej hre akú ste kedy hrali.

 

Užite si nový pohľad na slobodu otvoreného sveta, výpravu, na misiách založenú hrateľnosť a online multiplayerovú akciu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: