Rise of the Tomb Raider (20 Year Celebration Edition)

 
Novinka Tip
 
€15
Značka Crystal Dynamics
Kategória Akčné
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Rise of the Tomb Raider (20 Year Celebration Edition) Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €15
   
 

Séria Tomb Raider oslavuje 20. výročie a na konzoly PlayStation 4 prichádza so špeciálnou edíciou Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition. Táto verzia bude zahŕňať pôvodnú hru, všetky doposiaľ vydané DLC a špeciálny obsah pre hru Rise of the Tomb Raider (nebudete potrebovať Season Pass), a podporu pre Sony PlayStation VR.

Ak Vám je stále málo, oslavná edícia Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition bude obsahovať aj novú časť príbehu nazvanú "Blood Ties", v ktorej preskúmate Croft Manor, získate Larino dedičstvo a v neposlednej rade bude edícia zahŕňať možnosť kooperatívneho hrania v "Endurance Mode".

V cenami ovenčenej hre Tomb Raider sa Lara Croft zmenila na skutočnú osamelú bojovníčku a nazrela do hlbšieho, tajomného sveta. Teraz, po odkrytí prastarého tajomstva, musí Lara preskúmať najzradnejšie a najodľahlejšie oblasti na Sibíri a odhaliť tajomstvo nesmrteľnosti skôr, než sa to podarí nemilosrdnej organizácii známej ako Trinity. Lara musí použiť svoju myseľ a schopnosť prežitia, utvárať nové spojenectvá a nakoniec naplniť svoj osud ako Tomb Raider.

Vychutnajte si vysoko oktánové akčné momenty, pokorte krásne, nepriateľské prostredia, zapojte sa do brutálnych partizánskych bojov a preskúmajte úctyhodné smrtiace katakomby v novej generácii akčných hier na prežitie. V hre Rise of the Tomb Raider sa Lara sa stáva viac než len preživšou, vydáva sa na svoju prvú veľkú Tomb Raider expedíciu.

V novom prémiovom DLC "Blood Ties" preskúmate Croft Manor a neskôr ho budete brániť pred inváziou zombie v "Lara's Nightmare". Keď sa Larin ujo rozhodne bojovať o vlastníctvo sídla, Lara sa musí vydať na prieskum statku, kde bude hľadať dôkaz o tom, že je právoplatnou dedičkou a majiteľkou sídla, alebo ho stratí a s ním aj všetky jeho tajomstvá. Hráči si môžu neskôr otestovať svoje schopnosti likvidácie zombie v opakovateľnom móde "Lara's Nightmare", v ktorom musia zbaviť Larino sídlo prítomnosti zlomyseľných nemŕtvych.

Po prvý krát v histórii série Tomb Raider budú mať hráči možnosť spolupráce pri vykrádaní kobiek v "Endurance Mode". Dvaja hráči vytvoria tím, ktorý musí prežiť tvrdé prírodné podmienky v divočine počas dňa a taktiež smrteľné ohrozenie od nepriateľov počas noci. Oheň potrebuje palivo, jedlo zas pridáva silu a všetky zásoby musia byť ulovené, pozbierané, alebo vyrobené. Prebojujte sa až na vrchol rebríčkov pri tom, ako sa iné tímy pokúsia poraziť čas vášho prežitia.


Lara odkrýva staroveké tajomstvo, ktoré ju stavia do hľadáčika nemilosrdnej organizácie známej ako Trinity. Snaha odhaliť tajomstvo pred Trinity ju vedie k mýtu o stratenom meste Kitezh. Lara vie, že sa musí dostať do strateného mesta a k jeho skrytým tajomstvám pred Trinity. S tým sa vydáva na Sibír na svoje prvú veľkú Tomb Raider expedíciu.
V hre Rise of the Tomb Raider musí Lara bojovať nielen s nepriateľmi z celého sveta, ale aj proti samotnému hernému svetu. Lovte zvieratá, aby ste si mohli vyrábať zbrane a hľadajte vzácne zdroje v husto obývaných ekosystémoch. Čakajú Vás krásne, nepriateľské krajiny plné zradných podmienok a nestabilných prostredí, ktoré overia schopnosti Lary až po jej limity.
Využite prostredie vo svoj prospech, lozte po stromoch a ponorte sa pod vodu, aby ste sa vyhli, alebo zlikvidovali nepriateľov. Prispôsobte Larinu výstroj, výzbroj a muníciu, aby vyhovovala Vášmu hernému štýlu, vyrábajte výbušniny, aby ste vyvolali chaos a vládnite kultovým lukom a horolezeckou sekerou.
Katakomby sú späť a sú ešte väčšie a lepšie ako kedykoľvek predtým. V Rise of the Tomb Raider Vás čaká objavovanie obrovských, uctyhodných starobylých priestorov plných smrtiacich pascí, riešenie hlavolamov a lúštenie starovekých textov, aby ste dokázali odkryť krypty vo svete plnom tajomstiev, ktoré čakajú na odhalenie.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition obsahuje:
Cenami ovenčenú hru Rise of the Tomb Raider.
Limitovaný Artbook.
Nový, brutálny mód obtiažnosti "Extreme Survivor", ktorý je bez checkpointov.
Prémiové DLC "Blood Ties" a "Lara's Nightmare".
Podporu kooperatívneho "Endurance Mode", ktorý vyzve hráčov na tímové prežitie v divočine a kde budete bojovať o umiestnenie v rebríčkoch.
Nové predstavenie zimného oblečenia a zbraní, ktoré boli inšpirované hrou Tomb Raider III.
Sadu kariet, ktorá umožní hráčom hranie "Expedition Modes" za použitia jedného z klasických modelov Lary Croft.
Všetky doposiaľ vydané DLC, ktoré budú zahŕňať aj "Baba Yaga: The Temple of the Witch" a "Cold Darkness Awakened".
12 oblekov, 7 zbraní, 35 expedičných kariet a omnoho viac.
Podpora Sony PlayStation VR. Hráči budú vyzvaní k odhaleniu záhad Croft Manor z pohľadu prvej osoby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: