Call of Duty: Modern Warfare 2

Neohodnotené
 
 
od €5
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €8
   
Stav hry: Použitá Skladom (1 ) €5
   
 

 Call of Duty: Modern Warfare 2

 

Call of Duty: Modern Warfare 2

Hra pre Playstation 3 Call of Duty: Modern Warfare 2. Pokračovanie 4. dielu série z dôb moderného vojenstva, kde sa opäť pozriete na stredný východ v úlohe amerického mariáka. V hre sa dočkáte množstva starých dobrých zbraní, vrátane M16 alebo M40, ale tiež nových, ako odstrelovačky SR25M alebo L85A2.

Nový nadväzujúci príbeh je omnoho viac zahalený tajomstvom a úmysly hlavného zloducha Makarova nebudú známe takmer do konca hry. Presne ako v skutočnosti, budete teda často posielaní na miesto určenia bez dôležitých informácií, prípadne s úplne skreslenou predstavou a až na mieste vám dôjde skutočná realita. Potešujúcou správou je, že sa z prvého dielu vracia celá rada postáv na čele s kapitánom MacTavishom a.k.a. Soapom. Prenikanie do hry je tak o určite príjemnejšie.

V multiplayeri nájdete celkovo 35 zbraní. Úplne novým módom je tzv. Special Forces, kde mapy sú špeciálne navrhnuté pre kooperatívnu hru. Vám a vášmu kolegovi budú zadané úlohy, ktoré pôjdu splniť iba vo dvoch, takže si jeden bez druhého neškrtnete. Okrem tejto náhrady co-op singleplayeru sa samozrejme vracia i multiplayer klasický so všetkou zásobou módov, odznakov a RPG prvkov, na ktoré sú hráči zvyknutí. Vďaka realistickej fyzike guľky ulamujú omietku zo stien;

Je možné v jednej ruke držať pištoľ a v druhej nôž;

Jeden z levelov vás vezme priamo na vesmírnu stanicu;

V hre sa v niektorých momentoch objaví i bullet-time;

Po každom splnenom leveli sa vám odomkne jedna Challenge misia

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: