Crysis 2

 
 
€5
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €5
   
 

 Crysis 2

 

Po sérii prírodných katastrof sa svet nachádza v hlbokej kríze a ľudstvo pokryvkáva na pokraji spoločenského kolapsu. Do toho sa znovu na scéne objavujú vesmírni votrelci, tentoraz s plnou inváznou silou a s cieľom vymazať človeka z povrchu planéty. Pre začiatok sa rozhodli udrieť na nervové centrum civilizácie, najvýznamnejšiu metropolu sveta.

Kým sa medzi obyvateľstvom šíri smrtiaci choroba nemilosrdnou epidemickou rýchlosťou, Newyorskými ulicami sa plížia desiví mimozemskí okupanti. Správa mesta sa zrútila, kým sa slávna panoráma premenila na dymiace trosky. Toto je New York City, ako ste ho ešte nezažili.

Proti votrelcom nemá šancu ani americká armáda, nieto potom spontánneho vojenského odboju. Zostať v meste sa prakticky rovná samovražde. Aby v tejto viere v smrti bolo možné prežiť, bude treba použiø prostriedkz, o ktorých sa bežným vojakom ani nesnívalo.

To všetko bude k dispozícii jednému mužovi, super vojaka vybavenému futuristickou technológiou na podporu bojové akcie v Nanosuitu 2. On bude poslednou nádejou na záchranu ľudstva a postaví sa proti invázii na fronte mestskej džungle New York City.

New York New York: Pôvodná Crysis na PC nastavil vizuálnu latku, ktorá je dodnes uznávaným meradlom kvality. Crysis 2 plánuje túto latku na PC zdvihnúť vyššie a definovať jej aj na konzolách, pričom pozornosť uprie na detailne spracovanou mestskú džungľu NYC.

Úžasní votrelcami a umelá inteligencia: Náročná, špičková UI s jedinečnou skupinovú koordináciou a systémy skupinového správania, ktorý vierohodne reagujú na hráčovej akcie.

Nanosuit 2: Bojovú taktiku si určujete skrze prepracované módy Nanosuitu novej generácie a zbraní - to všetko v reálnom čase av rámci odomykanie pestrej škály špeciálnych schopností.

Multiplayer: Spracovanie multiplayerové zložky hry má na starosti svetovo preslávené štúdio Crytek UK, ktorého cieľom je zachovanie dynamickej intenzity Nanosuitu 2 aj v hre viacerých hráčov. Za pomocou technológie Nanosuit sa hráči otvára takmer nepreberné množstvo variantov prístupu k dynamicky premenlivé akcii.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: