God of War 3

Neohodnotené
 
 
€10
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €10
   
 

God of War 3

God of War 3 uzatvorí púť Krata a schladí jeho hnev útokom na Olymp s pomocou Titanov. Nová platforma znamená nové výzvy a niekoľkonásobný výkon oproti PS2 sa pretaví do nových gameplay elementov. God of War bol vždy epickou akciou a trojka nebude zaručene sérii robiť hanbu.

Niektoré úrovne sú späté s telom Titana, ako v Shadow of the Colossus. Dizajn úrovne sa mení na základe toho, čo práve Titan vykonáva, zo stropu sa zrazu stane stena alebo podlaha. Pohybujúce sa bojiská s prekážkami patria medzi silné momenty, tak ako aj veľkoplošné bitky s desiatkami nepriateľov.

Príšery nebudú čakať, kým ich zarežete, ale ich správanie sa razom zmení, keď na scénu vstúpi kapitán. Keď sa Vám ho podarí dostatočne zraniť a odohnať brániacich sa prisluhovačov, objaví sa nad jeho hlavou charakteristický krúžok indikujúci, že ho môžete mimoriadne brutálnym spôsobom doraziť. (V prípade kentaura ide o vyvrhnutie jeho vnútorností rozrezaním brušnej dutiny.) Z ďalších mytologických kreatúr budete čeliť chimére s premenlivou podobou (had-lev-cap), ktorá mení aj stratégiu boja, a postavíte sa aj bohu slnka, Heliovi.

Kratos dostal do vienka novú sadu úderov a zbraní, ako napríklad levie rukavice. Po ich nasadení vie rýchlejšie uhýbať do strán a zasadzovať zdrvujúce údery na krátku vzdialenosť. Výbornou správou je výmena zbraní počas komba, čím sa ich počet drasticky rozšíri.

ďalšou novinkou v God of War 3 je možnosť osedlania monštier (môžete vyskočiť na kyklopa a jeho mohutnými pažami rozrážať protivníkov na zemi, takisto ako sa previezť na lietajúcich harpyjách). životnosť osedlaných kreatúr je však krátka, Kratos ich ovláda cez bolesť, ktorú im spôsobuje svojimi čepeľami.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: