Tom Clancys Rainbow Six Vegas

 
Doprava zadarmo
 
€5
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (8 ks) €5
   
 

Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas

Piaty diel série teamových single/multiplayerových akcií, ktorej sa doposiaľ celkovo predalo 13,5 miliona kusov. Najelitnejšia svetová protiteroristická jednotka sa v om vypraví do mesta kasín, zábavy, oslepujúcich neónov a množstva rôznych druhov hazardných hier - Las Vegas - kam jazdia utrácať nielen celebrity, nakoľko tam ročne podľa štatistik zavíta 36 miliónov rozhadzovačných ľudí.

Lenže v tejto hre toho možno budú ľutovať, pretože si niektorých z nich vezmú teroristi ako rukojemníkov a na Vás samozrejme bude, abyste ich zachránili.

Rainbow Six Vegas Vás zoznámi s novým tímom a novým vodcom. V čele bude stáť Logan Keller, expert v oblasti rozviedky. Expertom na ťažké zbrane a trhaviny bude Michael Walter a na elektroniku a odstreľovanie budete mať Junga Parka. Taktika sa v tejto hre bude rovnať prežitiu, bude preto veľmi nutné zvážiť jednotlivé schopnosti každého člena skupiny, skôr než prevediete nejakú akciu. Chýbať samozrejme nebude ani multiplayer, v ktorom si budete môcť vytvoriť vlastnú postavičku. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: