Beowulf The Game

Neohodnotené
 
 
€9
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €9
   
 

Beowulf

 Akčná adventúra, podľa filmu Roberta Zemeckisa a od autorov Ghost Recon: Advanced Warfightera, ktorá vás postaví do úlohy legendárneho severského bojovníka a dánskeho panovníka Beowulfa, o ktorom sa povráva, že vládne silou 30tich mužov.

Ide o arogantného človeka, ktorý prahne po moci a sláve, čo mu takmer zlomí väz. Beowulf sa so svojou armádou vydá na dánsky ostrov, aby tu zastavil vyvádzanie krvilačnej príšery. Vo svojej arogancii si však neuvedomuje, že sa okolo neho motajú zlé sily, ktoré ho chcú pripraviť o dánsky trón. Nechá sa zlákať do pasce, z ktorej sa bude musieť s pomocou svojich verných bojovníkov presekať, aby zachránil svoj trón i svojich poddaných. Iba tak Beowulf zistí, aký je vlastne v skutočnosti hrdina.
Do rúk dostanete šancu prežiť s Beowulfom 30 rokov jeho života a prežiť si situácie, ktoré nie sú vo filme vyobrazené. Do boja proti mocným titanom a celej hromade príšer i obyčajných nepriateľov povedie malinkú armádu až 12tich bojovníkov, ktorých však musíte najskôr jedného po druhom zachrániť. Beowulf využívá enginu z Ghost Recon Advanced Warfighter 2, čo sa prejavuje nielen na pohľadnom audiovizuálnom spracovaní, ale i na konceptu hry samotnej.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: