Crackdown

 
 
€9
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Nová nie je skladom. Informujte sa €9
   
 

Crackdown

Hra Crackdown(TM) posúva žáner hybridných akčných hier so simuláciou automobilov na novú úroven s prvým skutočne trojrozmerným ihriskom. Hráči budú presadzovať zákon akýmikoľvek potrebnými prostriedkami v mestskom centre zaplavenom kriminalitou, ktoré bolo vytvorené tak, aby doslova nabádalo k preskúmaniu celej šírky, hÄşbky a výšky tohto mesta. V spojení s inovatívnym systémom hrania v kooperatívnom režime, ktorý sa v tomto žánri vyskytuje po prvýkrát, a interaktívnym svetom, kde sa takmer všetko dá použiť ako zbran, umožní hráčom vytvoriť výbušný akčný kokteil, keď budú čistiť ulice.

Naozajstná nová generácia vizuálnych efektov. Pomocou výkonu konzoly Xbox 360 hráči hry Crackdown presadzujú spravodlivosť v metropole zaplavenej kriminalitou, ktorá má obrovské rozmery, gigantický rozsah a jemné detaily. Jedinečný štýl prezentácie využíva vysokoštylizovanú techniku vykresľovania, ktorá mení hru na živý komiksový román.

Hra v kooperatívnom režime – zdvojnásobte zmätok. Od prvotného návrhu až po finálnu podobu sa spoločnosť Real Time Worlds sústredila na vytvorenie dynamického a príťažlivého režimu kooperatívneho hrania na zdvojnásobenie ničenia, akcie a intenzity.

Voľné hranie v troch rozmeroch.Prvýkrát vôbec bolo vytvorené mestské ihrisko, ktoré nabáda hráčov skúmať a využívať celú šírku, hÄşbku a výšku mesta. Hráči sa v rámci vojny proti syndikátom zúčastnujú divokých nahánačiek pešo a automobilmi a využívajú na to ktorúkoľvek vhodnú trasu pozdÄşž, okolo, naprieč, ponad, popod alebo priamo cez prostredie hry. Sloboda nie je obmedzená, pretože záleží na hráčovi, ako sa rozhodne splniť nelineárne ciele, na čo má nespočetne veľa divokých a kreatívnych možností.

Maximálna akcia. Každá stratégia a taktika je prípustná za predpokladu, že hráči dokážu získať späť ulice tak, že rozpútajú desivé schopnosti každého agenta. Ak sa budú hráči vyvíjať a zlepšovať svoje hráčske schopnosti, genetické predpoklady ich agenta sa budú zvyšovať a umožnia hráčom rozvinúť celý jeho potenciál. Hráči budú môcť behať závratnou rýchlosťou,..

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.