Perfect Dark Zero

 
 
€5
Kategória Akčné
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €5
   
 

 Perfect Dark Zero

 

Joanna Dark sa vracia v hre Perfect Dark: Zero™ určenej exkluzívne pre konzolu Xbox 360™. Dej tejto časti sa odohráva pred udalosťami medzinárodne ocenovanej strieľačky z pohľadu prvej osoby Perfect Dark, z ktorej sa predalo niekoľko miliónov kópií, od slávneho vývojára hier spoločnosti Rare.

Medzi temnými korporáciami, ktoré sa snažia získať nadvládu nad svetom, sa začala vojna. Joanna Dark a jej otec Jack sa ocitnú uprostred boja za budúcnosť celej planéty. Rutinná misia na dostihnutie utečenca odhalí globálne sprisahanie, ktoré zmení Joannin osud – navždy.

Hráči budú viesť Joannu Dark na jej ceste, aby sa z nej stala dokonalá agentka. Vďaka presvedčivému a podmanivému príbehu hra Perfect Dark: Zero vtiahne hráčov do sveta obchodnej špionáže a sprisahania. Tento titul spája vzrušenie a fascináciu svojho predchodcu s revolučným stvárnením hry, špičkovou hrou online a fantastickou grafikou, vďaka čomu prináša zážitok, ktorý definuje novú generáciu hrania a zábavy.

Strhujúca akcia v hre jedného hráča. Vytvorená s prekvapujúcim vysokým rozlíšením (formát HD), hra Perfect Dark: Zero vyzýva hráčov, aby viedli Joannu Dark na jej ceste a stala sa z nej dokonalá agentka. Plne interaktívny svet, nádherná grafika a úchvatné špeciálne efekty v kombinácii s funkciami služby Xbox Live™ poskytujú hráčom jedinečný zážitok z hry jedného hráča.

Pútavý príbeh plný akcie. Roky pred príbehom pôvodnej hry Perfect Dark hráči prevezmú úlohu dokonalej agentky Joanny Dark v pútavom príbehu tohto akčného sci-fi trileru zameraného na špionáž, sprisahanie a mysteriózny globálny konflikt.

Neprekonateľná hra online prostredníctvom služby Xbox Live. Hra Perfect Dark: Zero prináša nebývalú akciu a flexibilitu online s plne stupnovateľnými prostrediami, turnajmi, výsledkami a ďalšími možnosťami online. Hra obsahuje plne stupnovateľné prostredia, turnaje, výsledky a ďalšie možnosti online.

Mimoriadny výber možností hrania. Hráči si môžu vybrať medzi kampanou jedného hráča orientovanou na príbeh a rôznymi možnosťami hry viacerých hráčov, vrátane rozdelenej obrazovky pre hru štyroch hráčov a možnosti spolupracovať, čím vzniká nekonečne veľa možností hry.

Obrovský arzenál zbraní, zariadení a vozidiel. V tejto hre nájdete množstvo klasických zbraní a zariadení z pôvodnej hry, ako aj nespočetné množstvo pridaného vybavenia. Máte k dispozícii aj dopravné prostriedky prispôsobené na boj, vrátane prúdových motorov, vznášadiel a motocyklov.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: