Minecraft (PlayStation 3 Edition)

 
 
€5
Kategória Arkády
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (2 ks) €5
   
 

 Minecraft (PlayStation 3 Edition)

Zažite herný fenomén Minecraft prispôsobený pre konzoly PlayStation 3! Vytvorte svety obmedzené len svojou fantáziou. Preskúmavajte, budujte a podmaujte sami, alebo so svojimi priateľmi v na rozdelenej obrazovke, alebo cez PlayStation Network! Nezabúdajte, že v noci sa príšery vydajú na lov, takže sa uistite, že máte bezpečný prístrešok, skôr než k tomu dôjde. S novými funkciami, navrhnutými špeciálne pre PlayStation 3, je to úplne nový spôsob, ako zmeniť svoju predstavivosť na realitu!

Vymyslite to a postavte to! Minecraft pre PlayStation 3 umožuje vytvárať svety z pohodlia Vašej pohovky. Váš svet je Vaša predstavivosť. Premete hodiny na minúty s hrou Minecraft pre PlayStation 3!

 

Herný fenomén Minecraft prichádza s novými funkciami určenými špeciálne pre PlayStation 3.

Nové rozhranie v Minecraft pre PlayStation 3 prináša úplne nový spôsob, ako budovať svety, kde je limitom iba Vaša predstavivosť.

Naučte sa základy a zvládnite základné zručnosti rýchlejšie s úplne novým výukovým režimom.

Hrajte Minecraft (PlayStation 3 Edition) s priateľmi na rozdelenej obrazovke a cez PlayStation Network. Spojte miestne rozdelené obrazovky a PlayStation Network v ľubovoľnej kombinácii pre hru až 8 hráčov.

 

Zažite úplne nový finálny súboj s Ender drakom, navrhnutý špeciálne pre PlayStation 3 verziu!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: