Dodanie Tovaru

Objednať, a teda získať tovar si môžete u nás viacerými spôsobmi.

Slovenská pošta:   
   Začnem tým najvyužívanejším spôsobom a podľa nás aj 
najrýchlejšim a najlacnejším a to cez Slovenskú poštu
Pri objednaní počas pracovného dňa do cca 16:30 - 16:45 
tovar pošleme ešte pred 17:00, kedy u nás zatváraju poštu. 
   Vo veľkej väčšine prípadov Vám zásielka príde hneď na druhý deň, 
ak je pracovný. 
   Môže sa stať že tovar máme len na prevádzke v Prievidzi v Tescu 
a v tomto prípade bude doručenie trvať o jeden deň dlhšie, 
lebo musíme to čo ste si objednali najskôr previesť do Handlovej, 
z ktorej to následne posielame.
   Ďalšou výhodou je cena. Bežne platíte za poštovú dobierku 2,- Eurá, ak chcete ale zaplatit vopred, poštovné klesá na 1,- Euro a v najlepšom prípade ak nakupujete ako stály a teda prihlasený zákazník a Vaša objednávka presiahne 60,- Euro tak poštovné NEPLATÍTE.

Kuriér DPD:
   
Tento spôsob doručovania je pomerne drahý k pomeru ceny hier. Využívajú ho väčšinou zákazníci ktorým sa nechce alebo nemajú čas chodiť na poštu, ale aj tí ktorý si myslia ze patrí medzi najrýchlejši spôsob dodania. V prípade že si zvolíte tento typ dopravy, tak je potrebne aby ste poslali objednávku najneskôr do 12:00 počas pracovného dňa, aby ste mali Vašu zásielku na druhý deň. 
   Ceny pri tomto spôsobe dopravy sú: 5,- Euro pri platbe na dobierku kuriérovi alebo 4,- Eurá pri platbe vopred na účet a kuriér Vam zásielku už len odovzdá.
   V tomto prípade neposkytujeme zľavu na prepravné ako je to pri poštovej zásielke, nakoľko posielanie zásielky cez kuriéra je pomerne nákladné.

Osobný odber:
   Ten je možný v Handlovej v pracovných dňoch od 8:30-17:00 a v Sobotu od 8:00-12:00. V Prievidzi môžete hry spolu aj s ostatným tovarom nakupovať od 9:00-19:00 počas celého týždňa.
   Tovar pre osobné vyzdvihnutie si môžete objednať aj dopredu pre istotu aby sa náhodou tesne pred Vami nepredal posledný kus a v objednávke si nadstavíte osobné vyzdvihnutie na ktorej prevádzke chcete.

Poznámka:
   Pre špeci prípady a Vaše požiadavky ako napríklad často využívané odosielanie objednávky v oneskorenom termíne lebo nie ste práve doma a podobne, stačí napísať to čo potrebujete do poznámky v objednávke

Team pcForce