Battlefield 1

 
Novinka Tip
 
€12
Značka EA
Kategória Hry
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Battlefield 1 Stav hry: Použitá Skladom (3 ks) €12
   
 

Zažite úsvit celosvetovej vojny v hre Battlefield 1. Prebojujte sa epickými súbojmi rozpínajúcimi sa od súbojov v úzkych uličkách v obliehanom Francúzskom meste, po ťažko obrnené horské pevnosti v talianskych Alpách, alebo šialené súboje v púšťach Arábie. Objavte nový svet sužovaný vojnou v kampani plnej dobrodružstva, alebo sa pridajte k epickým multiplayer súbojom s až 64 hráčmi a prispôsobte vaše taktiky otrasenému prostrediu a deštrukcii. Bojujte ako pechota, alebo sa zmocnite úžasných vozidiel na zemi, vo vzduchu a na mori, od tankov a motocyklov na zemi, po dvojplošníky a gigantické vojnové lode, a prispôsobte Váš herný štýl najdynamickejším súbojom v histórii série Battlefield.


Battlefield 1

Epické súboje v multiplayer móde pre 64 hráčov
Vytvorte s vašimi známymi oddiel a pridajte sa k najepickejším multiplayer súbojom v histórii FPS hier, až 64 hráčov bude bojovať ako pechota, alebo pilotovať rôzne vozidlá, od tankov a motocyklov na zemi, po dvojplošníky a gigantické vojnové lode.
Zažite úsvit celosvetovej vojny
Staňte sa súčasťou najväčších súbojov v histórii ľudstva. Od ťažko obrnených pevností v Alpách, po spaľujúce púšte v Arábii, vojna besní na epickej škále na zemi, vo vzduchu a na mori, pri tom ako zažijete zrodenie moderného štýlu vedenia vojny.
Zem otriasajúca intuitívna deštrukcia
S intuitívnou deštrukciou nikdy nezažijete dva rovnaké súboje. Ničte veľké, či malé vozidlá a zdemolujte celé budovy. Od maličkých drevených domov, po masívne kamenné pevnosti, dokonca aj zem, na ktorej bojujete môže byť zničená.
Vojnové príbehy zo vzdialených kútov sveta
Preskúmajte svet zmietajúci sa vo vojne v kampani plnej dobrodružstiev, ktorá zachytáva rozmanité globálne konflikty vďaka pohľadom mnohých postáv, ktoré sa všetky zjednotia vďaka tejto prvej, modernej vojne.

K hre Battlefield 1 dostanete Harlem Hellfighter Pack, ktorý bude obsahovať:

Poloautomatickú pištoľ, Colt Hellfigter M1911
Brokovnicu používanú na boj v zákopoch, Hellfighter Trench Shotgun
Dlhý nôž podobný mačete, Hellfighter Bolo Knife
Odznak, Hellfighter Insignia
O 7 dní skorší prístup k novej, pripravovanej mape.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
V Avatar autora hqd как правильно пользоваться безопасно 14.10.2020 07:53
купить электронную сигарету в ворсме hqd сколько можно использовать ------ nicotech сигарета как перезарядить эйкьюди дома

EA_logo