NHL 16

 
 
€9
Značka EA Sports
Kategória Hry
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €9
   
 

NHL 16 prichádza na ľad s cieľom ponúknuť nové spôsoby hry v tímovom podaní. V najobľúbenejších singleplayerových režimoch Vás čakajú nové funkcie a prvky, všetky hráčske pozície sa dočkali zmien v hrateľnosti a bezkonkurenčná prezentácia zápasov opäť navodí skvelú atmosféru. Na vývoji ročníka 16 sa viac než kedykoľvek predtým podieľali svojimi návrhmi fanúšikovia série.
Hokej je šport, ktorého hlavnou esenciou je tímová hra s vysokou mierou súťaživosti. Bez ohľadu na to, na ktorej pozícii hrá, alebo aká je jeho úloha v tíme, má každý hráč vplyv na dianie na ľade, či už vďaka rýchlosti, technickým schopnostiam, alebo fyzickým parametrom. Takže zavolajte kamarátom a zahrajte si v tímovej hre online 6 na 6, online kooperácii, alebo prepracovanej verzii EA Sports Hockey League a dokážte, že ani skvelé individuality nedokážu zdolať dobre fungujúci tím.

Baví Vás riadiť klub z pozície generálneho manažéra, chcete si splniť hráčsky sen v NHL, alebo vybudovať vlastný tím snov? NHL 16 ponúka singleplayerové herné režimy vyhovujúce gustu každého hokejového fanúšika. Všetky režimy naviac obsahujú novinky, ktoré ste dosiaľ nemohli v sérii NHL vidieť.

Bez ohľadu na to, či hráte ako útočník, obranca alebo brankár, NHL 16 Vám ponúka vyvážený herný systém, v rámci ktorého máte na každej pozícii úlohu s jednoznačným prínosom pre úspech tímu. Vďaka inováciám hrateľnosti v ofenzivnej i defenzívnej činnosti získavate nové spôsoby nielen strieľania gólov, ale tiež nové spôsoby ako zabrániť v skórování súperovi.

A konečne, hokej v NHL 16 ožíva a naberá na energii vďaka jedinečnej atmosfére jednotlivých hál, dokonale realisticky spracovaným hráčom a komentáru reflektujúcemu aktuálne dianie.


Nechajte si prebrúsiť korčule a zavolajte kamarátov, pretože režim EA Sports Hockey League je späť! Tento fanúšikmi mimoriadne obľúbený tímový online režim sa dočkal kompletného prepracovania. Máte teraz možnosť zvoliť si niektorú zo špecializovaných tried hráčov, ktoré prinášajú vysoko konkurenčný, ale pritom vyvážený herný zážitok. O úspechu a neúspechu v zápase teraz rozhodujú jednak individuálne schopnosti a aj schopnosti tímovej spolupráce.
Ovládajte teraz všetkých dvanásť hokejistov na ľade vrátane brankárov. Vďaka reálnym súpiskám tímov NHL sa teraz môžete stretávať v zápasoch s ďalšími hráčmi z celého sveta, alebo sa na vstup do EA Sports Hockey League pripraviť s priateľmi v nehodnotených prípravných zápasoch.
Online kooperácia je ideálnym herným režimom pre tých, ktorí sa proste len tak chcú s kamarátmi zvaliť na gauč, spojiť sily a zahrať si hokej online s priamym vstupom do rozohratých zápasov. Tiež sa výborne hodí pre tímový tréning pred tým, než vyzvete súperov v OTH, alebo EASHL.
Úlohou generálneho manažéra nie je len zhánať tých najlepších hráčov do tímu, ale tiež zaistiť, aby tí správni hráči podávali dobré výkony ako tím. Každý z hráčov vo Vašich tímoch v NHL a AHL má inú povahu, s ktorou sa musíte vysporiadať. Riešiť musíte požiadavky na výmenu, vzájomné vzťahy medzi spoluhráčmi a mnoho ďalších situácií a to prostrednictvom tímových pohovorov, alebo zmenami na súpiske, ktoré priamo ovplyvnia výkonnosť tímu.
V rámci úplne nového systému rozvoja hokejistu v režime Be a Pro Váš spôsob hry určuje to, akým typom hráča sa stanete. Výkony na ľade bezprostredne ovplyvňujú mieru vylepšenia herných vlastností Vášho profíka, hra tak reflektuje Váš štýl hry. V hre NHL 16 sa tiež znovu objavuje možnosť simuácie hry do ďalšieho striedania a možnosť začať v úlohe nováčika v CHL s cieľom dotiahnuť to až na superhviezdu NHL.
Hockey Ultimate Team, najobľúbenejší režim v sérii NHL sa dočkal ďalšieho vylepšenia. Zdokonalený singleplayerový manažment hráčov a sezóny v HUT Vám ponúka ďalšiu možnosť, ako zapracovať na svojej hre predtým, než sa vhrnete do online sezón HUT, alebo vyzvete kamarátov v režime Hrať s priateľom.
Či už ste úplným nováčikom série NHL, ktorý uvíta každú pomoc, alebo ostrieľaným veteránom hľadajúcim ďalšie spôsoby vypilovania svojich schopností, nový tréning s vizuálnymi prvkami na ľade Vám pomôže zdokonaliť ofenzívne i defenzívne schopnosti bez ohľadu na Váš talent. Vizuálny pomocník premieta na ľad terče pri tréningu streľby, dráhy pre prihrávku, označuje voľných spoluhráčov a pod.
Vďaka novinkám v systéme korčuľovania hráčov môžete v ktorejkoľvek situácii využiť pohyby, ktoré prešli určitými obmenami. V defenzíve môžete rýchlo zablokovať dráhu pre prihrávku a zmocniť sa puku. V obrannom pásme súpera pri presilovke máte zase možnosť posunúť sa pozdĺž modrej čiary tak, aby ste sa uvolnili do ideálnej pozície pre nebezpečnú strelu príklepom.
Schopnosť rýchlo spracovať prihrávku, alebo si pritiahnuť voľný puk môže mať zásadny vplyv na to, či si vytvoríte šancu, alebo Vás súper zloží tvrdým hitom. Nové spôsoby preberania puku prinášajú plynulejšie spracovávanie prihrávok bez ohľadu na pozíciu, na ktorej hráte. Vďaka tomu získate viac času na rozhodnutie nad ďalším krokom.
Osud svojho tímu máte vďaka úplne novému ovládaniu brankárov doslova vo vlastných rukách. Systém presného korčuľovania zaisťuje, že pohyby brankárov vyzerajú a pôsobia autenticky vrátane efektov zotrvačnosti a ich presuny v priestore brankoviska sú precízne. Akonáhle na Vás začnú lietať strely jedna za druhou, rozhodnite sa, či dáte prednosť kontrolovaným pozičným zákrokom, alebo efektným, ale riskantným atletickým zákrokom, z ktorých môžu vyplynúť nebezpečné dorážky.
Už tak vysoko kvalitne a autenticky spracované haly ešte viac ožijú prostredníctvom špecifických efektov a rekvizít zahŕňajúcich gólové oslavy, maskotov, skandovanie a dokonca i špeciality typu majákov v Xcel Energy Center v Minnesote.
Doc Emrick, Eddie Olczyk a Ray Ferraro sú späť, aby okomentovali vývoj diania na ľade a zásadné okamihy zápasov. K dramatickosti zápasov prispieva i rozšírená prezentácia v štýle priamych prenosov stanice NBC Sports.
Detailnejšia podoba tváre a súčastí výstroja najlepších hráčov ligy pridáva ďalšiu úroveň autenticity celej hry. Novinky ako páska na čepeli hokejky, farebné šnúrky do korčúľ, alebo rôzne zafarbené kryty tváre Vám umožňujú vytvoriť si vlastného hokejistu presne tak, ako sami chcete.
Jedna z najstarších a najobľúbenejších hokejových tradícií, zarastené brady pre play-off, je späť. Cesta za ziskom trofeje Stanley Cup vedie cez husté strniská vďaka presným replikám brád rôznych tvarov, dĺžok, hustoty a rýchlosti rastu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: