FIFA 13

 
 
€5
Kategória Move
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €5
   
 

 FIFA 13 mení pravidlá hry!

Úplne nová "inteligencia v útoku", ktorá bude motorom FIFA 13 na konzolách aj PC, umožní hráčom analyzovať okolitý priestor, dôraznejšie a šikovnejšie prenikať cez obranu súpera a myslieť dopredu. Virtuálny hráči teraz disponujú dostatočnou inteligenciou na to, aby sa sami vysúvali do priestoru, nabiehali oblúkom, alebo dokonca menili smer behu tak, aby dokázali využiť medzeru v obrane. Budú sa pokúšať natiahnuť na seba obrancu a otvoriť tak priestor pre prihrávky spoluhráčom. Lepšie si tiež budú sami hľadať priestor pre tvorenie šancí.

Systém spracovania lopty vo FIFA 13 ruší takmer perfektnú schopnosť každého futbalistu dostať pas a celkovo vytvára držanie lopty oveľa variabilnejším a menej predvídateľným. Schopnosť hráča spracovať loptu teraz ovplyvujú faktory ako je tlak brániacich protihráčov či trajektória a rýchlosť lopty, čím otvárajú ďalšie možnosti pre obrancu.

Útočníci zase získajú vylepšený systém driblignu, ktorý umožní precízne vedenie lopty v rozsahu 360 °, takže je pre nich jednoduchšie vytvárať zaujímavejšie a nebezpečnejšie situácie v hre 1 na 1. Rovnako je možné rýchlejšie meniť smer pohybu, dynamickejšie vyrážať za loptou a dlhšiu dobu efektívnejšie tieovať obrancu.

Druhá generácia Player Impact Engine teraz okrem duelov o lopty riadi aj súboje futbalistov bez lopty. Hráči sa drží a postrkujú, využívajú svoju výšku a silu alebo nútia protivníka k zlému prijatiu prihrávky či zbrklému rozhodnutiu. Nástroj taktických voľných kopov vo FIFA 13 je určený technicky nejzdatnìjším borcom na ihrisku, ktorí s jeho pomocou môžu vymýšľať a realizovať nebezpečné a nepredvídateľné voľné kopy. K lopte možno teraz postaviť až troch útočiacich hráčov a využívať falošné rozbehy či naznačené prihrávky na zahrávanie sofistikovaných signálov pri štandardných situáciách. Súper im však môže čeliť pridaním či odobratím hráčov zo steny, jej pomalým posunom dopredu alebo nasadením rýchleho bežca na zachytenie prihrávky, či zblokovanej strely.

FIFA 13 bude tiež obsahovať: Vylepšený režim kariéry sa zásadnými zmenami na základe požiadaviek fanúšikov. Nové funkcie ďalej rozširujúce širokú paletu onlinových prvkov, ako je napríklad populárny režim Sezóny 1 na 1. Rad nových funkcií, výhod a odmien v rámci režimu EA SPORTS Football Club. Rozsiahlu autenticitu v podobe viac ako 500 licencovaných klubov.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: