Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier

 
Doprava zadarmo
 
€5
Kategória Move
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €5
   
 

Tom Clancys Ghost Recon: Future Soldier 

Jednotka Ghost, súčasť skupiny pre špecializovanú taktiku, osobitný oddiel pod priamym velením Joint Special Operations Command a elita moderných amerických špeciálnych síl, je lepšie známa svojim výkonom na bojisku. Tvoria ju "neviditeľní" vojaci.

Len tí najlepší z najlepších, vojaci s unikátnou kombináciou zručností na i mimo bojiska môžu nosiť prestížne insignie jednotky Ghosts. Vojaci jednotky Ghost, vybavení najmodernejšou bojovou technikou, musia vypátrať najdôležitejšie ciele v najrizikovejších oblastiach konfliktov po celom svete, bojujúc nevidení v akomkoľvek podnebí a teréne.
 
V blízkej budúcnosti tvoria štyria z týchto elitných vojakov špičku kopije v skrytej vojne zúriacej po celom svete. Ale aj keď Ghost Leader, Pepper, 30K a Kozak dosiahnu svoje ciele, zisťujú, že hrozba, ktorej čelia je väčšia, než si kedy dokázali predstaviť. Je to hrozba, ktorá by mohla zmeniť medzinárodnú rovnováhu síl navždy.
 
Ak ste elita medzi elitou tak si nemusíte hľadať svoju cestu k jednotke Ghost. Oni si nájdu Vás.
V úlohe seržanta Johna Kozaka, nového člena jednotky, bojujte po boku 3 veteránov v 10 hodinovom deji zameranom na postavy .
Váš tím prenesie boj na 8 veľkolepých lokalít, od tepla a prachu Afriky až za polárny kruh.
State sa dokonalým tichým profesionálom s unikátnymi stealth zabijáckymi pohybmi a brutálnymi bojovými pohybmi v boji na blízko. Vyzbrojte sa najmodernejšou autentickou vojenskou technológiou, obsahujúcou viac ako 50 zbraní
Predvádzajte vysoko koordinované akcie a zničujúce rozsiahle útoky využívajúc viac pohľadov.
Aktivujte Cross-Com, dokonalý tímový nástroj na bojisku, aby ste dokázali koordinovať útoky a znásobiť svoj pozoruhodný výkon.
A.T.L.A.S., nový Augmented Reality systém, umožuje zobrazenie informácií v reálnom čase, poskytujúc živú spätnú väzbu na vyvíjajúcu sa situáciu na bojisku
W.A.R. (Weapon Augmented Reality) je náprotivok A.T.L.A.S.-u na bojisku, ktorí umožuje členom jednotky Ghost okamžite synchronizovať svoj Cross-com s akoukoľvek zbraou, ktorú používajú. Vďaka tejto moci vo svojich rukách môžete predvádzať vražedné synchronizované útoky s Cross Target laserom, ktorý identifikuje, kto je v zornom poli Vašich spolubojovníkov.
Hrajte v 14 misiách kampane až s 3 kamarátmi.
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: