LEGO Star Wars: The Force Awakens

 
Tip
 
€15
Značka WB Games
Kategória Pre Deti
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €15
   
 

Hra LEGO Star Wars: The Force Awakens Vás vtiahne hlbšie do rovnomenného filmu než ktorákoľvek iná hra a prináša všetky hrdinské postavy vrátane takých ikonických ako Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO a BB-8, ale tiež Kylo Ren, generál Hux a kapitán Phasma, pričom Vám umožní preskúmať také kultové Star Wars lokality, ako sú napríklad planéta Jakku a základňa Starkiller.

Táto akčná adventúra prináša nové herné prvky, vrátane vylepšeného systému Multi-Builds, ktorý Vám umôžňuje vybrať si z viacerých stavebných možností pre postup v hre. Môžete sa tiež, vôbec po prvýkrát, zapojiť do intenzívnej nových blasterových prestreliek a s využitím okolitého prostredia odraziť rád First Order. Môžete tiež zažiť vzrušenie z vysokorýchlostnej leteckej hrateľnosti pri súbojoch vo vesmíre a využívať pri tom veľké množstvo dopravných prostriedkom, vrátane legendárneho Millenium Falcon.


Prežite v hre LEGO Star Wars: The Force Awakens epickú akciu z rovnomenného filmu vyrozprávanú vtipným LEGO spôsobom.
Hra obsahuje exkluzívny hrateľný obsah, ktorý spája príbehy Star Wars Episode VI: The Return of the Jedi a Star Wars: The Force Awakens.
LEGO Star Wars: The Force Awakens prináša systém Multi-Builds a blasterové prestrelky do sveta LEGO videohier.
So systémom Multi-Builds môžete s využitím dostupných LEGO kociek otvárať nové cesty, následne ich rozobrať a znovu postaviť a otvoriť si iné! A následne ďalšie!
Počas blasterových súbojov využívajte svoje okolie ako kryt a postavte sa proti rádu First Order.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: