LEGO Pirati z Karibiku

Neohodnotené
 
 
€12
Kategória Pre Deti
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ) €12
   
 

 LEGO Piráti z Karibiku

Akčná adventúra vytvorená na motívy svetoznámej, úspešnej filmovej série Piráti z Karibiku. Dej zahn•na miesta a postavy z prvých troch dielov (Piráti z Karibiku: Prekliatie čiernej perly, Piráti z Karibiku: Truhlica mn•tveho muža a Piráti z Karibiku: Na konci sveta) a i z pripravovaného štvrtého filmu, Piráti z Karibiku: V neznámych vodách.

Hra LEGO Lego Pirates of Caribbean: The Video Game prináša akciu, dobrodružstvo a nezabudnuteľné momenty z obľúbenej filmovej série Piráti z Karibiku, do sveta LEGO, zahn•najúc osobitý humor LEGO figúrok a fantastický svet postavený z kociek populárnej stavebnice LEGO.

V hre si môžete vybrať si z viac než 70 figúrok a zažiť to pravé pirátske dobrodružstvo, humor a úžasné stvorenia celej série prostredníctvom akčného dobrodružstva a veselých, nepredvídateľných LEGO scén. Môžete preskúmavať prostredia z filmov vo viac než 20 úrovniach, vyskúšať si režim príbehu pre dvoch hráčov a režim Freeplay s možnosťou voľby predošlých úrovní a objavovanie nových predmetov.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: