Mafia 3

 
 
€15
Kategória PS4
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €15
   
 

Píše sa rok 1968 a po rokoch bojov vo Vietname pozná Lincoln Clay túto pravdu: rodina nie sú ľudia, ku ktorým sa narodíš, ale tí, pre ktorých zomrieš. Teraz je Lincoln naspäť doma v New Bordeaux a je odhodlaný utiecť pred svojou zločineckou minulosťou. Ale keď jeho náhradnú rodinu, čiernu mafiu, zradí a vyhladí talianska mafia, Lincoln vybuduje novú rodinu z popola tej starej a začne si cez mafiánov, ktorí sú za to zodpovední, kliesniť cestu plnú pomsty a vojenského vybavenia. Intenzívne prestrelky, brutálny súboj muža proti mužovi, napínavé riadenie vozidiel a pouličnú prešibanosť to všetko budete potrebovať. Ale vďaka tej správnej partii, drsným rozhodnutiam a pár špinavým rukám je možné dostať sa na vrchol mestského podsvetia.

Vlastnosti hry:

NEW BORDEAUX, PRETVORENÉ NEW ORLEANS Z ROKU 1968: Rozsiahly, rozmanitý a špinavý otvorený svet, ktorému vládne mafia a skorumpovaní zastupitelia. Svet, ktorý je bohatý na úžasné výhliadky, zvuky a emocionálne nabitú spoločenskú atmosféru danej doby.


SMRTIACI ANTI-HRDINA: Staňte sa Lincolnom Clayom, sirotkom a veteránom z Vietnamu, ktorý baží po pomste voči talianskej mafii za brutálne zmasakrovanie čiernej mafie, ktorú považoval za svoju rodinu, ktorú nikdy nemal.


POMSTITE SA PO SVOJOM: Vyberte si vlastný osobný štýl hry - od brutálnej sily a silných zbraní po plíživú zabijácku taktiku - a využite Lincolnovho vojenského výcviku a nazhromaždených informácii, ktoré vám pomôžu zlikvidovať taliansku mafiu.


NOVÁ RODINA Z POPOLA TEJ STAREJ: Vybudujte zločineckú ríšu svojim vlastným spôsobom na základe rozhodnutí, ktorých zo svojich poručíkov odmeníte a ktorých zradíte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: