Resident Evil 4 HD

 
 
€28
Kategória PS4
Zvoľte variant
Stav hry: Nová Skladom (2 ks) €28
   
 

V hre Resident Evil 4 sa agent menom Leon S. Kenedy púšťa do vyšetrovania únosu prezidentovej dcéry, ktorá má na svedomí mysteriózny kult známy ako Los Illuminados. Leona zavedie jeho pátranie do dediny v Európe, kde sa stretne s hrôzami, o ktorých sa mu ani v najhorších nočných morách nesnívalo, a ktorým sa musí postaviť, aby zaistil, kto alebo čo za všetkým stojí.

Hlavné prvky:

Úžasné vizuálne efekty - Resident Evil 4 prináša dych berúce vizuálne efekty.

Pohľad „čo sa deje za kamerou“ - Kamera vás pri hraní sleduje zozadu, čím vám umožní komfortný a intuitívny pohyb v tomto survival horore z pohľadu tretej osoby.

Hordy nepriateľov- Postavte sa tvorom, ktorý sa nielen svojim vzhľadom vymykajú prírodným zákonom.

Pokročilá umelá inteligencia- Nepriatelia sú bystrejší ako kedykoľvek predtým – teraz dokážu využiť svojich schopností a zaútočiť na hráča ako masa.

Interaktívne cutscény - Prekvapivé a dramatické momenty vyžadujúce neustálu hráčovu pozornosť.

Epilog „Oddelené cesty“ - Zahrajte si za Adu Wong v 5 extra kapitolách, ktoré ponúknu prekvapivý pohľad do udalostí hlavného príbehu.

Odomykateľné kostýmy - Odomknite si špeciálne kostýmy postáv, ako je napr. Leonova R. P. D. uniforma a stredoveká zbroj pre Ashely.

Žoldniersky mód - Rýchli test schopností, kde si môžete zahrať napríklad za Weskera, alebo Hunka a pokúsiť sa získať čo najvyššie skóre pri likvidovaní hordy nepriateľov.  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: