Resident Evil 5

 
 
€24
Kategória PS4
Zvoľte variant
89c9a4b4b5f988e0e1f9a02f85ae6885 Stav hry: Nová Skladom (1 ks) €24
   
 
  • Biologická hrozba doteraz nepominula: už keď sa zdalo, že je nebezpečie zažehnané, tak sa objavila nová hrozba, ktorá hráčom znovu naženie husiu kožu. Chris Redfield, hrdina vracajúci sa do série Resident Evil, sleduje cestu zla doslova po celej zemeguli. Potom čo Chris vstúpi do novej organizácie, zamieri do Afriky, kde najnovšie bio-teroristické hrátky doslova pretvárajú ľudských aj živočíšnych obyvateľov miest na nemysliace šialené bytosti. Chris sa musí chopiť úlohy a odhaliť pravdu, ktorá stojí za týmto zločineckým komplotom. V hre Resident Evil 5 učí firma Capcom hráčov báť sa denného svetla, tak isto ako v predchádzajúcich dieloch tmy.
  • Spoluproducenti a veteráni série Jun Takeuchi (Lost Planet) a Masachicka Kawata (Resident Evil 4 Wii Edition, Resident Evil: Umbrella Chronicles) prinášajú v hre Resident Evil 5, nasledovníka jednej z najlepšie hodnotenej hry v dejinách na serveroch Metacritic.com a Gamerankings.com, nevídanú dávku strachu pre ďalšiu generáciu. Prísľubom spôsobiť v celej sérii prevrat ponukou nevídanej miery detailov, realizmu a ovládania hra Resident Evil 5 dozaista k tejto sérii priláka ďalších nových fanúšikov. Nové technológie, vyvinuté špeciálne pre túto hru a tak isto ohromujúce zmeny, ako v hrateľnosti, tak v svete Resident Evil, sa postarajú o to, aby sa hra stala pre hráčov z celého sveta nutnosťou.
  • Vracia sa Chris Redfield, hlavný predstaviteľ z pôvodnej hry Resident Evil a Resident Evil: Code Veronica.
  • Nové prostredia a rozmanité dejiská. Nový nepriatelia predstavujú novú výzvu: protivníci sú vďaka rýchlosti a inteligencii tak isto nebezpečný ako jednotlivci, alebo v skupinách.

Arzenál zbraní, ktorý je hráčom k dispozícii, udrží protivníkov od tela – pripravené sú dýky, pištole, samopaly, snajperky atď.

Svetelné efekty sa postarajú o novú úroveň napätia ako v ostrom svetle, tak v najtemnejších tieňoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.