Lords Of The Fallen (Limited Edition)

 
 
€15
Značka ci games
Kategória RPG
Záruka 3 roky
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €15
   
 

Lords Of The Fallen (Limited Edition) 

Limited Edition obashuje :

- Hra Lords of the Fallen
- Herný soundtrack
- Príbehové DLC – The Monk’s Decipher
 
 
Lords of the Fallen je akčnou fantasy hrou, ktorá sa zameriava skôr na schopnosti hráčov v súbojoch, než na rozmanitý príbeh. Ponúkne však prepracovaný súbojový systém a skutočnú výzvu pre každého hráča. Podobne ako v hre Dark Souls bude nutné obozretné sledovanie nepriateľa a jeho útokov a využiť príležitostí, ktoré nepriateľ ponúkne k vlastnému útoku. Súboj by mal byť akčný a plynulý a chýbať nebudú ani potýčky s mocnými bossmi. Hru vyvíja štúdio Deck13, ktoré založil Tomasz Gop - jeden z hlavných vývojárov prvých dvoch dielov fantasy RPG hry Zaklínač (The Witcher).
 
11 bossov - gigantických beštií.
Tri základné povolania: Warrior, Rogue, Cleric.
V priebehu hry budete nútení urobiť niekoľko dôležitých rozhodnutí, ktoré budú ovplyvňovať ako svet okolo Vás, tak postavu a príbeh samotný.
V hardcore RPG Lords of the Fallen budete ovládať postavu hlavného hrdinu Harkyna, ktorý sa snaží zastaviť zdanlivo nezastaviteľné mocné sily.
Pripravte sa na nebezpečný svet a ešte smrtelnejších protivníkov. Pokiaľ máte radi výzvy (a hry typu Dark Souls), tak je táto hra určená práve Vám!
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: