Diablo III Ultimate Evil Edition

 
 
€18
Značka Blizzard
Kategória RPG
Záruka 6 mesiacov
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €18
   
 

Balenie obsahuje hru Diablo 3 a oficiálne rozšírenie Diablo 3: Reaper of Souls.

Absolútna RPG legenda prichádza po prvýkrát do sveta herných konzol! Kompletne redizajnovaná, aby poskytla dokonalý pôžitok aj bez použitia klávesnice a myši - Diablo III Vám poskytne herný zážitok, ako žiadna iná hra.

Diablo 3: Reaper of Souls
Porážka Diabla, Pána hrôzy, mala sa svet priniesť nový vek plný nádeje. No namiesto toho však odhalila temné stvorenie s neuveriteľnou mocou, ktorého zlomyseľné úmysly sú ešte stále zahalené závojom tajomstva. Reaper of Souls, nové rozšírenie ku jednej z najúspešnejších RPG na svete, otvára temnú a desivú novú kapitolu v neutíchajúcom konflikte smrteľného sveta Sanctuary.

Malthael, padlý Archanjel vzdelania, ktorý zmizol pred dávnou dobou, sa vracia v Reaper of Souls ako Anjel smrti a zmocní sa čierneho Kameňa duší , ktorý obsahuje esenciu Najväčšieho Zla (Prime Evil). Pokiaľ by bola jeho moc vypustená na svet, dôsledky by boli katastrofické.

Našťastie však prichádza nový hrdina - Crusader, ktorý je pripravený pripojiť ruku k dielu a donútiť Malthaela zodpovedať sa za svoje činy. Odetý v masívnej zbroji, s nepreniknuteľným štítom, prichádza táto nová hrateľná postava s množstvom trestajúcich zbraní a mocnou bojovou mágiou, ktorá dokáže posilniť spojencov, ako aj oslabiť nepriateľov. Ako prirodzený "tank", Crusader pridáva silu a všestrannosť do každej družiny dobrodruhov.

Akt V pokračuje v príbehu tam, kde skončil v Diablo 3, a berie hráčov do legendárneho mesta Westmarch a pradávnych hál pevnosti Pandemonium.
Maximálny level zvýšený na 70 umožní hráčom dosiahnuť nové sily.
The Crusader prichádza ako nová hrateľná postava k pôvodným Barbarian, Demon Hunter, Monk, Witch Doctor a Wizard.
Nové kúzla a schopnosti pre každého z pôvodných hrdinov.
Vylepšený systém padania vecí, ktorý zabezpečuje padanie "menej, ale lepšie", a odmeňuje hráčov s užitočnými vylepšeniami.
Zbierajte vzácne veci bezprecedentnej moci, vrátane legendárnych vecí, ktoré priam menia hru.
Upravte si vzhľad svojho hrdinu a vylepšite svoje veci vďaka novému NPC - The Mystic.
Vylepšenia v Diablo III Paragon Progression System zabezpečujú ešte viac možností ako ukončiť hru a priniesť tak lepší pôžitok v opätovnom hraní.
Bojujte proti plejáde nových diabolských monštier, ktoré túžia po krvi hrdinov zo Sanctuary.
Neprestávajte preskúmavať v Adventure móde, v ktorom sú všetky waypointy otvorené a môžete tak bojovať v každom nastavení.
Získajte novú výzbroj vďaka Loot Run funkcii, kde môžete vyskúšať svoje schopnosti v náhodných 10-20 minútových dungeonoch zložených z náhodných miest, monštier a bossov.
Staňte sa lovcom odmien vďaka novým úlohám Bounties.
Spojte sa s priateľmi ako nikdy predtým vďaka vylepšeniam v sociálnom systéme, ktorý odteraz obsahuje nové klany a skupiny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: