FIFA 09

 
 
€5
Kategória Športové
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €5
   
 

FIFA 09

V hre FIFA 09 vstúpte na ihrisko a zahrajte si profesionálny futbal podľa sebe. Nechajte sa uniesť najautentickejšou futbalovou simuláciou, akú kedy EA SPORTS predstavila – splte si svoj sen stať sa profesionálnym hráčom a upravte si hru tak, aby sedela Vášmu štýlu a schopnostiam.

FIFA 09, ktorú poháa futbalový engine EA SPORTS 3. generácie, obsahuje viac než 250 dodatkov a vylepšení herného jadra. Vďak tomu môže produkovať dosiaľ najlepšie reagujúcu, najinteligentnejšiu a najrealistickejšiu akciu v dejinách tejto hernej série. Bavte sa obchádzaním obrancov s lepšie ovládateľným vedením a ovládaním lopty, precíznymi strelami bez prípravy s vylepšeným mechanizmom a nádherne načasovanými prihrávkami, s ktorými pošlete loptu presne tam, kam chcete. Nová pohybová fyzika hráčov kalkuluje s rýchlosťou a váhou hráča a podľa toho určí všetko od dÄşžky vklzu a razancie hlavičky až po intenzitu zrážky hráčov a výšku hráčovho výskoku. Futbalisti teraz reagujú v závislosti na svojich fyzických parametroch, pričom v osobných súbojoch o loptu a najlepšiu pozíciu pre hlavičkovanie dominujú tí robustnejší a silnejší.

FIFA 09 disponuje novou funkciou "Vlastná tímová taktika", ktorá je Vašou sadou nástrojov v úlohe trénera prvého tímu. Vôbec prvýkrát máte možnosť siahnuť do herného enginu, upraviť si vlastnosti pozičnej hry a podpornej hry Vašich spoluhráčov a presne rozhodnúť o tom, ako Váš tím bude reagovať na rôzne situácie. Teraz ste teda hráčom, trénerom i manažérom! Vo Vašej kompetencii sú tiež úpravy a tvorba vlastných taktických variant, takže hráči, ovládaní počítačom, a Váš tím reagujú tak, ako v skutočnosti, resp. tak, ako si myslíte, že by mali. Svoje taktiky si môžete ukladať a potom zmeniť stratégiu s cieľom využiť slabiny súpera, a to všetko v priebehu hry.

Teraz Vám už nič nebráni v uskutočnení snu stať sa profesionálnym futbalistom! Obľúbený mód Be A Pro je rozšírený o variantu kariéry a možnosť hrať v jednom tíme až s 10 priateľmi, všetkými na pevných herných pozíciách. V Be A Pro: Sezóna si vyberiete alebo vytvoríte profesionálneho hráča a začnete rozvíjať jeho schopnosti na vybranej pozícii v poli s najvyšším cieľom stať sa národnou futbalovou legendou. Mód Be A Pro: Online tím 10 na 10 v hre FIFA 09 zmení spôsob online hrania športových titulov. Umožuje totiž hranie až 20 hráčom súčasne v jedinej hre na pevne daných pozíciách hráčov. Nestačí už myslieť individuálne, ale v rámci celého tímu.

FIFA 09 prináša novú úrove autenticity. Zážitok zo zápasu je teraz vďaka rozhodcovi a jeho asistentom na ihrisku takmer reálny. Diváci, štadióny, medzi nimi i 15 nových, a komentár boli detailne prispôsobené každému regiónu.

  • Vyladený a prepracovanejší herný systém - viac než 250 dodatkov a vylepšení herného jadra znamená pre FIFA 09 vo verziách pre PLAYSTATION 3 a Xbox 360 prísľub vierohodnej futbalovej simulácie, ktorá Vám dovolí prispôsobiť si hru svojmu štýlu a schopnostiam. Nová technológia animácií umožuje precíznejšiu streľbu a prihrávky bez prípravy, rýchlejšie a lepšie ovládateľné vedenie lopty a vylepšené bránenie. Nová fyzika hráčov, plne využívajúca potencionál engine pre uvedené platformy, ponúkne realistické kolízie futbalistov, autentické postrkovanie o loptu a väčšiu variabilitu obranných zákrokov.
  • Vlastná tímová taktika - state sa trénerom prvého tímu s možnosťou jemne dolaďovať a vyvažovať pomocou posuvníkov 11 taktických aspektov a voliť zo 140 útočných a 40 obranných variant (celkom teda 50 tisíc kombinácií). Hráči ovládaní počítačom a Váš tím tak pracujú, ako v skutočnosti, resp. tak, ako si myslíte, že by mali. V priebehu hry si môžete ukladať svoje taktiky a potom zmeniť stratégiu s cieľom využiť slabiny súpera. Stratégie je možné naviac zdielať s priateľmi online.
  • Be A Pro: Sezóna - vyberte si, alebo vytvorte profesionálneho futbalistu a podstúpte s ním test svojich schopností v priebehu štyroch sezón. Zvládnite hru na svojej pozícii a rozvíjajte svoje schopnosti (prihrávky, streľbu, pozičnú hru, bránenie ai.) aby ste sa nakoniec stali národnou legendou.
  • Be A Pro: Online tím 10 na 10 - spoločne s až 10 priateľmi si vytvorte vlastný tím, kde má každý presne určenú pozíciu, a vyzvite na súboj ďalšie podobné mužstvá. Nestačí už myslieť individuálne, ale v rámci celého tímu.
  • Vylepšená inteligencia brankárov - brankári si sami vyhľadávajú lepšie postavenie, realistickejšie reagujú na strely a po zákroku idú rýchlejšie späť na nohy.
  • Modifikovateľné ovládače - nakonfigurujte si ovládač presne na mieru, nastavenie uložte a prípadne ľahko nahrajte online. Pre dokonalé ovládanie priraďte tlačítkam určité akcie tak, ako Vám to najviac vyhovuje.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: