FIFA 10

 
 
€5
Kategória Športové
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (8 ks) €5
   
 

FIFA 10 

S úctyhodným zoznamom 25 medzinárodných ocenení na konte pre FIFA 09, prichádza značka EA SPORTS s pokračovaním svojej komerčne najúspešnejšej futbalovej série - FIFA 10. V odpovedi na ohlasy hráčov z viac než 275 miliónov odohraných onlinových zápasov, FIFA 10 prichádza s ďalším vylepšením už tak výkonného herného enginu, zameraným predovšetkým na veci, ktoré fanúšikovia považujú za najdôležitejšie.

Modernizovaná FIFA 10 sa môže pochváliť doladenými hlavnými prvkami herného systému, najmä čo sa týka reakcií a inteligencie futbalistov plus kompletne prepracovaným manažérskym módom s viac než 50 kľúčovými vylepšeniami. FIFA 10 tak predstavuje novú úrove autenticity, ktorá sa stáva všeobecným merítkom inovácie a hrateľnosti a posúva ju na pozíciu najdokonalejšej futbalovej simulácie súčasnosti.

Základné prvky herného systému na ihrisku boli ďalej zdokonalené tak, aby FIFA 10 maximálne reflektovala skutočnú podobu futbalu. Ide najmä o sofistikovanejšie ovládanie lopty a fyzikálnu interakciu medzi futbalistami. Okrem toho sa teraz hráči pohybujú a správajú realistickejšie a lepšie si hľadajú pozície. Pri útočnej činnosti efektívnejšie analyzujú svoje okolie, kľučkujú v snahe nevystaviť sa do ofsajdu, prirodzene si vytvárajú priestory pre prihrávky a využívajú širšieho spektra ofenzívnych variant. V obrane potom nové koncepty, ako je prioritná voľba postavenia, umožujú obrancom vyhodnocovať viac možností riešenia rôznych situácií. Spoluhráčom opustený post je tak vždy potencionálne pokrytý. Pribudlo tiež určovanie smeru sklzu, nátlakové bránenie a hráči tiež dokážu logickejšie a aktívnejšie odpratať loptu mimo nebezpečenstva. Z bránenia sa tak v hre FIFA 10 stáva skutočná taktická disciplína.

Tri z inovácií FIFA 10 boli vyvinuté za účelom zmeny ovládania postáv futbalistov. Vôbec prvý skutočný systém driblovania s loptou v rozsahu 360° dáva hráčom možnosť lepšie kontrolovať loptu a lepšie tak nachádzať voľné priestory medzi obrancami, čo doteraz až tak celkom nefungovalo. S podporou úplne novej technológie animácií môžu teraz šikovní dribléri prejsť cez obrancov s využitím vysoko citlivého bočného vedenia lopty. Inovatívny koncept s názvom Freedom in Physical Play umožuje hráčom driblovať do väčšej šírky a nové zdieľanie kolízií produkuje súboje o loptu medzi útočníkom a obrancom, ktoré sú variabilnejšie, prepracovanejšie a menej predvídateľné.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: