Tom Clancy's EndWar

 
Akcia Doprava zadarmo
 
€5
Kategória Stratégie
Zvoľte variant
Stav hry: Použitá Skladom (1 ks) €5
   
 

Tom Clancy's EndWar

Hra pre Xbox 360 Tom Clancys End War. Revolučná stratégia so značkou Toma Clancyho, ktorá pojednává o téme tretej svetovej vojny. Nepôjde však o nejaké malé bitky, cieľom hry je totiž navodiť dojem celosvetového konfliktu a nie iba lokálne bitky, ako je tomu u väčšiny ostatných realtime stratégií.

Príbeh ponúka dve príčiny vypuknutia vojny: jednak je tu medzinárodný nukleárny štít zostavený z nespočtu satelitov nesúcich rakety a schopný zastaviť letiacu jadrovú hlavicu. Vďaka tomu môže tretia svetová vojna prebiehať len blízko u povrchu, pretože inak by generálovia proste stlačili pár červených tlačítok a celý svet by zanikol v ohni jadrových explózií. Druhou a hlavnou príčinou vojny je globálna ropná kríza. Navzájom si konkurujúce ropné spoločnosti klamali o veľkosti svojich zásob, aby získali lepšie a dlouhodobejšie kontrakty. Teraz ale ropa došla prakticky všade a veľmoci tak vedú boj o jej zbytky. Obidve tieto príčiny vojny v End War, sú prevzaté zo stránok súčasných novín a ide skôr o nepríjemne reálnu víziu, než o fikciu.

EndWar obsahuje tri základné úrovne hratelnosti. Tou prvou je pohľad zo satelitu, na ktorom vidíte aktuálne rozdelenie územia, bojové línie a zkrátka celkový stav vojny. Druhou úrovñou je veliteľský pohľad, v ktorom uvidíte taktickú mapu konkrétneho bojiska, na ktorom môžete zadávať pokyny svojim jednotkám napríklad 20 skupinám pešiakov, vozidiel alebo lietadiel, z ktorých každá v praxi obsahuje až níekoľko desiatok konkrétnych vojakov alebo strojov. Poslednou úrovnou hratelnosti, kde strávite bezkonkurenčne najviac času, je blízky pohľad priamo na bojisko či je to pešiak alebo pilot lietadla. Posledný popisovaný pohľad je tým hlavným, naplnujúcim zámerom autorov zniesť v RTS hrách kameru z vtáčieho pohľadu dole na zem. 3 znepriatelené strany.;

Téma tretej svetovej vojny.;

Svetoznáme metropoly ako Paríž, Moskva, či Washington.;

Revolučné ovládanie hlasom. 

 

doprava-zdarma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: